بازی The Quarry دارای یک حالت مخصوص سینمایی خواهد بودبازی The Quarry که ماه گذشته به طور رسمی توسط استودیو Supermassive معرفی شد، دارای یک حالت سینمایی خواهد بود تا تجربه آسان‌تری ارائه دهد.

The Quarry اساساً یک فیلم اسلشر نوجوانانه است که به یک بازی ماجراجویی روایی تبدیل شده است: گروهی از بچه‌های مدرسه تصمیم می‌گیرند در آخرین شب اردو، یک مهمانی برگزار کنند و طبق انتظار، همه چیز بد پیش می‌رود. حال و هوای کلیشه‌ای فیلم‌های ترسناک در این بازی به واسطه حضور برخی از بازیگران این سبک همچون دیوید آرکت (سری فیلم‌های Scream)، لنس هنریکسن (Alien)، لین شی (A Nightmare on Elm Street، Insidious) و تد ریمی (سری فیلم‌های Evil Dead، Candyman، The Grudge) بالا رفته است.

9 شخصیت قابل بازی در The Quarry وجود دارد و بسته به انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید، نحوه ایجاد ارتباط آن‌ها با دیگر شخصیت‌های بازی و نحوه واکنش شما هنگام وقوع رخدادها، بعضی از آن‌ها نجات پیدا می‌کنند و بعضی دیگر نیز کشته می‌شوند. اما اگر از طرفداران فیلم‌های ترسناک هستید و ترجیح می‌دهید تنها از نمایش لذت ببرید، پیش نمایش جدید IGN نشان می‌دهد که The Quarry دارای یک گزینه «حالت فیلم» است که به شما این امکان را می‌دهد که بازی را همچون یک فیلم سینمایی تماشا کنید.

«حالت فیلم» سه گزینه را برای بازیکنان منفعل ارائه می‌دهد: همه زنده بمانند، همه بمیرند و تصمیم کارگردان که بازیکنان را قادر می‌سازد تا رفتار هر یک از شخصیت‌ها را در موقعیت‌های خاص (زمان تحت فشار، زمان مکالمه یا سایر موقعیت‌های مشابه) تنظیم کنند، پیش از اینکه اجازه دهند داستان بازی به راه خود ادامه دهد.

حدس زده می شود که «حالت فیلم» بیشتر به‌عنوان یک ابزار بعد از اتمام بازی توسط افرادی که حداقل یک بار آن را به روش سنتی‌ تکمیل کرده‌اند، استفاده می‌شود، اما باز هم برای این دست بازی‌ها که عمیقاً در فیلم سینمایی ریشه دارند، ایده‌ی خوبی است.

برای بازیکنانی که چیزی بین این دو را ترجیح می‌دهند، The Quarry طیف وسیعی از گزینه‌های دسترسی‌پذیری دیگر از جمله رویدادهای زمان سریع یا QTEهای ساده‌تر، وقفه تایمرهای سرعت قابل تنظیم، قابلیت کمک به هدف‌گیری (Aim Assist) و حتی حذف کامل مبارزه را ارائه می‌دهد.

The Quarry برای پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در روز 10 ژوئن 2022‌ (20 خرداد 1401) منتشر خواهد شد و چندی پیش سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی در رایانه‌های شخصی مشخص شد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال آنها – دیگران می‌آیندطلسم سریال ترسناک ایرانی خوب می‌شکند؟

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب