ادغام وارنر مدیا و دیسکاوری نهایی شدادغام دو کمپانی وارنر مدیا و دیسکاوری بالاخره نهایی شد تا شاهد به وجود آمدن یک غول بزرگ در سینما، تلویزیون و استریمینگ باشیم.

به گزارش ددلاین، یک سال پس از اینکه کمپانی AT&T تصمیم به خروج از صنعت سرگرمی و کنار گذاشتن مالکیت وارنر مدیا گرفت، ادغام کمپانی مادر امثال برادران وارنر، HBO و CNN با دیسکاوری بالاخره نهایی شد. با این ادغام، که از نظر مقیاس و تاثیرگذاری قابل مقایسه با فروش فاکس قرن بیست و یکم به دیزنی است، تمام دارایی‌های وارنر مدیا و دیسکاوری (Food Network, HGTV, Discovery Plus) تحت نظر یک شرکت جدید با نام Warner Bros. Discovery فعالیت خواهند کرد. از لوگوی این شرکت جدید هم رونمایی شد که در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید.

دیوید زاسلاو، مدیرعامل دیسکاوری، ریاست برادران وارنر دیسکاوری را بر عهده دارد و هیئت مدیره این شرکت را هم عمدتا از همکاران قدیمی و شناخته شده خود تشکیل داده است. در سمت وارنر مدیا هم توبی امریک، کیسی بلویز و چنینگ دانگی، به ترتیب روسای Warner Bros Picture و HBO و Warner Bros TV در موقعیت کنونی خود به فعالیت ادامه خواهند داد و به زاسلاو پاسخگو خواهند بود.

مطلب پیشنهادی:هت‌تریک در برابر فوتبال برتر: برنده رقابت مزدک میرزایی و محمدحسین میثاقی کیست؟کدام برنامه فوتبالی در جذب مخاطب موفق عمل کرد؟

زاسلاو با نهایی شدن این ادغام بیانیه زیر را منتشر کرد:

اعلامیه امروز یک نقطه عطف هیجان‌انگیز نه تنها برای برادران وارنر و دیسکاوری، بلکه برای سهامدارنمان، توزیع‌کنندگانمان، تبلیغ‌کنندگانمان، همکاران خلاقمان و مهم‌تر از همه، مشتریان جهانی است. با دارایی‌های مشترکمان و الگوی کسب و کار متنوع شده خود، Warner Bros. Discovery متنوع‌ترین و کامل‌ترین مجموعه از محتوا در فیلم، تلویزیون و استریمینگ را ارائه خواهد داد. ما مطمئن هستیم که می‌توانیم انتخاب بیشتری به مشتریان سراسر جهان بدهیم و در عین حال خلاقیت را پرورش دهیم و برای سهامداران ارزش بسازیم. بی‌صبرانه منتظر پیوستن هر دو تیم به یکدیگر برای تبدیل برادران وارنر دیسکاوری به بهترین مکان برای داستانگویی تاثیرگذار هستم.

بدین ترتیب، دوره نه‌چندان موفق وارنر مدیا تحت مالکیت AT&T رسما به پایان رسید. از جمله تاثیرات درازمدتی که بعد از این ادغام خواهیم دید می‌توان به ترکیب شدن دو سرویس استریم HBO Max و Discovery اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Space Jam 2 – هرج و مرج نه چندان فضاییلبران جیمز و باگز بانی و دوستان!

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب