در سرویس پلی استیشن پلاس کاربران در هر زمان میتوانند طرح خود را تغییر دهندسونی ادعا کرده کاربران به سادگی قادر خواهند بود تا اشتراک خود را بین سطوح مختلف نسخه جدید سرویس پلی استیشن پلاس ارتقا دهند.

بر اساس ایمیلی که به یکی از کاربران ResetEra ارسال شده است، سونی قصد دارد به بازیکنان اجازه انتقال به سطوح مختلف سرویس خود را ارائه کند که هزینه آن بر اساس مدت زمان باقی مانده از اشتراک فعلی کاربر تنظیم می‌شود. در این ایمیل توضیح داده شده:

«می‌توانید به راحتی در هر زمانی که بخواهید، اشتراک خود را به سطح دیگری با مزایای بهتر ارتقا دهید. برای انجام این کار، باید مابه التفاوت بین طرح فعلی و طرح موردنظر جدید خود را بپردازید که بر اساس زمان باقیمانده از اشتراک شما تنظیم شده است.»

مطلب پیشنهادی:آیا PS4 در سال 2022 هنوز ارزش خرید دارد؟دو راهی عقل و احساس!

هنوز جزئیات بیشتری درباره این قابلیت در عمل وجود ندارد و مشخص نیست که هزینه آن بر اساس مدت زمان باقی‌مانده از اشتراک، به چه صورت تعیین خواهد شد.

سونی اخیرا از زمان راه‌اندازی سرویس جدید پلی استیشن پلاس رونمایی کرده بود که به شرح زیر است:

آسیا (به استثنای ژاپن) – 23 می 2022 (2 خرداد) ژاپن – 1 ژوئن 2022 (11 خرداد) آمریکا – 13 ژوئن 2022 (23 خرداد) اروپا – 22 ژوئن 2022 (1 تیر)

پلی‌ استیشن پلاس جدید شامل چند نوع اشتراک مختلف است: پلی‌ استیشن پلاس، پلی‌ استیشن پلاس اکسترا و ‌پلی‌ استیشن پلاس پریمیوم. اشتراک اولیه و استاندارد PS Plus حدود 60 دلار (سالانه) قیمت دارد و شامل بازی‌های رایگان ماهانه، ذخیره‌سازی در فضای ابری و تخفیف‌های متنوع می‌شود.

مطلب پیشنهادی:تاثیر SSD روی گیم‌های پی‌سی و کنسولبه جز ویندوز که 3 ثانیه‌ای میاد بالا، دیگه چه تاثیری داره؟

PS Plus Extra ماهانه 15 دلار و سالانه 100 دلار خواهد بود و حدود 400 بازی (ترکیبی از عناوین انحصاری و ثردپارتی مانند Death Stranding و God of War یا Marvel’s Spider-Man,) در اختیار شما قرار می‌دهد. PS Plus Premium که گران‌ترین سرویس است، علاوه بر تمام 400 بازی موجود در سرویس اکسترا، 340 بازی دیگر نیز دارد. برای دسترسی به نسخه پریمیوم شما باید ماهانه 18 دلار و یا سالانه 120 دلار بپردازید.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب