کوجیما روی بازیی برای پلی استیشن 5 کار میکندبر اساس توییت جدیدی که توسط «هیدئو کوجیما» منتشر شده، برخی منابع خبری ادعا کرده‌اند که این توسعه‌دهنده افسانه‌ای در حال کار روی یک بازی پلی استیشن 5 است.

در تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط کوجیما در توییتر، به نظر می‌رسد شاهد مکان جدید استودیو کوجیما پروداکشنز هستیم. با این حال، نکته اصلی وجود کیت توسعه پلی استیشن 5 در استودیو و تصویر منتشر شده، است. هرچند ممکن است این کیت به بازی Death Stranding مربوط باشد، اما اتصال آن باعث این گانه‌زنی شده که احتمالا هم اکنونبازی توسط آن توسعه پیدا می‌کند.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Unchartedاز معنای اسم بازی تا خراب شدن پلی استیشن 3

در گذشته گفته شده بود که کوجیما در حال کار روی یک بازی جدید برای ایکس باکس است و حالا خلاف آن توسط نشریات گزارش شده است. اولین بار، سال گذشته اعلام شده بود که این پروژه از فناوری ابری مایکروسافت استفاده می‌کند و حتی هفته پیش هم جزئیاتی درباره آن منتشر شده بود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Deathloop – ترفندها و نکات کاربردیگرفتاری در حلقه مرگ

از سویی دیگر، اخیرا شایعاتی مبنی بر خرید کوجیما پروداکشنز توسط سونی به گوش می‌رسید. این شایعه بر اساس تغییر نسبتا کوچکی که در بنر اصلی وب‌سایت پلی استیشن ایجاد شده بود، به وجود آمد اما پس از آن توسط شخص کوجیما تکذیب شد. سونی در طول سال‌های گذشته، استودیوهایی مانند Haven، Bluepoint Games و Housemarque را خریداری کرده است.مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Deathloop – نامزد اصلی بهترین بازی سالدستپخت جدید استودیو Arkane

هیدئو کوجیما در سال 2005 استودیو شخصی خود را تحت کنترل کونامی تاسیس کرد. او بیش از 30 سال در کونامی مشغول به کار بوده و سری معروف Metal Gear را ساخته است. پس از جدایی از کونامی در سال 2015، کوجیما پروداکشنز به عنوان یک استودیو مستقل با پشتیبانی پلی استیشن کار خود را ادامه داده است.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب