طرفداران خواهان بازگشت چهره نمادین مکس پین در نسخههای ریمیک هستندطرفداران به همین سرعت و در عرض گذشت یک روز از خبر ساخت نسخه ریمیک مکس پین توسط Remedy، شروع به درخواست‌های خاص خود کرده‌اند.

مکس پین به دلیل سبک بسیار متمایز، گیم‌پلی تاثیرگذار و داستان‌سرایی یکی از نمادین‌ترین فرنچایزهای بازی به حساب می‌آید. این مجموعه در اوایل دهه 2000 شروع به کار کرد و زمینه را برای ترکیب کردن شوترهای سوم شخص مدرن با داستان با کیفیت بالا و گیم‌پلی جذاب، فراهم کرد.

در اواسط دهه 2000، سازنده بازی Remedy Entertainment دیگر در توسعه این فرنچایز دخالتی نداشت و Rockstar Games (ناشر دو بازی اول در سراسر جهان) خود ساخت قسمت سوم را بر عهده گرفت. اگرچه مکس پین 3 به عنوان یک بازی شوتر مورد استقبال قرار گرفت و در سال‌های پس از انتشار نیز میشد گفت به یک اثر کلاسیک کالت تبدیل شده، اما این مجموعه به مدت یک دهه در سکوت به سر برد و خبری از ساخت قسمت جدید نشد.

مطلب پیشنهادی:پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟تماشا کنید

اکنون درست یک ماه مانده به ده سالگی سومین بازی، رمدی و راکستار اعلام کردند که دو بازی اول مکس پین را بازسازی خواهند کرد. راکستار بودجه این پروژه را تامین می‌کند و رمدی آن را برای کنسول‌های نسل فعلی و رایانه‌های شخصی توسعه می‌دهد. با این اوصاف، طرفداران امیدوارند که مدرن‌سازی جدید بازی‌ها همچنان چهره نمادین مکس پین را حفظ کند.

در نسخه اول مکس پین از چهره نویسنده بازی، سم لیک به عنوان پلیس عصبانی استفاده می‌شد، اما او ظاهری احمقانه و اخمو داشت که از آن زمان در ذهن گیمرها حک شده است. قسمت دوم از این چهره فاصله گرفتند و از بازیگر تیموتی گیبز در نقش اصلی استفاده کردند. بازیگر جیمز مک کافری نیز ایفاگر نقش مکس در قسمت سوم بود و تصوری واقع‌گرایانه از این شخصیت ارائه داد.

تصور اینکه مکس پین چهره سم لیک را در دهه 2020 با گرافیک‌های خیره‌کننده بازی‌های عصر جدید حفظ کند، کمی سخت است، اما تعجب‌آور نخواهد بود اگر رمدی به نوعی تنظیمات اضافه‌ای در بازی به کار ببرد که بتوان چهره شخصیت اصلی را تغییر داد. با توجه به اینکه قرار است این بازسازی‌ها شبیه به بازی‌های بودجه بالا (AAA) فعلی باشند و احتمالاً آن را به مخاطبان جدیدی معرفی کنند، بعید است که چهره قدیمی مکس پیش‌فرض بازی باشد، اما باید دید چه می‌شود.

نظرات برخی از طرفداران چهره کلاسیک مکس پین را در زیر مشاهده می‌کنید:

مطلب پیشنهادی:تیم : انتظاراتی که از GTA 6 داریماز پیشرفت‌های جی‌تی‌ای آنلاین تا شهر زنده‌تر

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب