بانجی برای یک سریال انیمیشنی از Destiny نیرو استخدام میکندفهرست مشاغل جدید نشان می‌دهد که ممکن است استودیو بانجی در حال برنامه ریزی برای ساخت یک نمایش انیمیشنی از بازی Destiny باشد.

این شرکت در حال حاضر برای جایگاه شغلی «تولیدکننده ارشد – رسانه خطی» افراد واجد شرایط را استخدام می‌کند که در نهایت فرد انتخاب شده، کنترل «پروسه تصدیق آی‌پی Destiny برای تمام داستان‌های رسانه‌های خطی توسعه یافته خارجی» را در دست بگیرد.

نکته قابل‌توجه اینجاست که در بخش مهارت‌های مورد نیاز این شغل، «تجربه با محصولات دارای مجوز و/یا انیمیشن، برنامه‌نویسی تلویزیونی یا برنامه‌نویسی فعلی» ذکر شده است. این فرم درخواست همچنین از کاندیدها می‌خواهد که «درکی قوی از Destiny و دنیای آن» داشته باشند.

به نظر می‌رسد که این فرصت شغل، گام دیگری از تلاش‌های مستمر بانجی به سمت پروژه‌های بین‌رسانه‌ای (Transmedia) باشد. در بهمن ماه سال گذشته گزارش شد که دریک سای، کارگردانی که قبلاً در Riot Games در بخش انیمیشن‌های کوتاه League Of Legends کار می‌کرد، به بانجی پیوسته است.

طبق صفحه لینکدین، سای اکنون به عنوان رئیس توسعه برای بخش Destiny Universe Transmedia کار می‌کند. همچنین بیان می‌کند که وظایف او شامل: «پروژه‌های پیشرو و بازگو کردن داستان‌هایی است که آی‌پی Destiny را به رسانه‌های جدید از جمله فیلم، تلویزیون، انیمیشن، کتاب، کمیک و فرمت‌های صوتی گسترش می‌دهد».

هیروکی توتوکی، مدیر ارشد مالی سونی، هنگام گفتگو در مورد خرید استودیو بانجی به مبلغ 3.6 میلیارد دلار فاش کرد که توسعه‌دهنده Destiny در حال کار بر یک «IP جدید بزرگ» است و این شرکت قصد دارد از تجربه بانجی در فضای لایو-سرویس در آینده استفاده کند.

بانجی همچنین در حال استخدام یک کارگردان خلاق برای کار روی یک بازی اکشن سوم شخص جدید است. این استودیو به طور علنی اعلام نکرده است که بعد از Destiny 2 روی چه چیزی کار می‌کند، اما چندین بار گفته است که قصد دارد حداقل یک IP جدید را تا سال 2025 وارد بازار کند.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب