تام هیدلستون در مینی سریال اپل ایفای نقش خواهد کردبه نظر می‌رسد قبل از آنکه تام هیدلستون، بازیگر نقش لوکی، فصل دوم سریال Loki را با استودیو مارول آغاز کند، این بازیگر پروژه بعدی خود را پیدا کرده است. طبق گزارش ددلاین، هیدلستون قرار است در مینی سریال جدید سرویس اپل تی وی به نام The White Darkness حضور داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Squid Game – نمایش بدون سانسور خشمیک کابوس رنگارنگ از نظام سرمایه داری

این مجموعه توسط سو هیو، خالق سریال پاچینکو و مارک هیمن نویسنده فیلم Black Swan در دست ساخت قرار دارد و این دومین سریال این بازیگر برای سرویس استریم خواهد بود. توضیحات ددلاین درباره سریال جالب است و بنابراین متوجه می‌شویم که چرا هیدلستون برای بازی در آن قرارداد امضا کرده است. سریال این‌گونه توصیف شده است:

The White Darkness از داستان واقعی هنری ورسلی الهام گرفته شده، تام هیدلستون در این سریال در نقش یک شوهر و پدر وفادار، سرباز سابق، مردی با افتخار و فداکار و همچنین مردی که عمیقا درگیر ماجراجویی است و در سفری حماسی که با پای پیاده از قطب جنوب عبور می کند، ظاهر می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات و جزییات دیگری مانند سایر بازیگران در دسترس نیست و باید تا اخبار بعدی منتظر ماند. لازم به ذکر است که فصل دوم سریال محبوب لوکی کارگردانان جدیدی دارد و آن‌ها آماده هدایت پروژه هستند. آرون مورهد و جاستین بنسون که در ساخت سریال مون نایت نیز با یکدیگر همکاری داشتند، قرار است فصل دوم Loki را کارگردانی کنند.

در اخبار مرتبط خواندیم که احتمال حضور لوکی در فیلم دکتر استرنج 2 وجود دارد و اوون ویلسون برای فصل دوم سریال Loki بازمی‌گردد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت هشتم سریال جیران – جنگ چهره زنانه داردداستان خوب با پرداخت بد

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب