اشتراک ماهانه و GTA ممکن است به پیسی بیایداشتراک ماهانه جی تی ای پلاس ( GTA) هفته گذشته برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس راه اندازی شد، اما ممکن است به زودی برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود.

ماه گذشته راکستار از GTA رونمایی کرد، یک سرویس اشتراک ماهانه برای Grand Theft Auto Online که مشترکین آن با پرداخت 5.99 دلار در هر ماه به تعدادی جوایز مانند پول اضافی درون بازی، پاداش‌ها، ارتقاهای ویژه و موارد دیگر دسترسی پیدا می‌کردند. در حال حاضر این اشتراک تنها برای کسانی که بازی را روی پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری ایکس/اس بازی می‌کنند در دسترس قرار دارد، اما به نظر می‌رسد که به زودی برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Editionپس از دو دهه انتظار ادای دینی بهتری به سه گانه‌ی درخشان GTA می‌رفت

Rockstar اخیرا یک آگهی استخدام برای موقعیت شغلی مدیر محصول (Product Manager) منتشر کرده که صرفا بر اشتراک ماهانه GTA متمرکز شده است و در آن ذکر شده که متقاضی «از طریق پیاده‌سازی ویژگی‌ها در فروشگاه‌های ما در اینترنت، برنامه رایانه‌های شخصی و فروشگاه‌های درون بازی، به هدایت برنامه و استراتژی محصول کمک خواهد کرد».

واکنش بسیاری از افراد و بازیکنان نسبت به اشتراک ماهانه GTA مثبت نبوده است، اما اگر بازیکن پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید که منتظر عرضه چنین اشتراکی بودید، اکنون به نظر احتمال زیادی وجود دارد که این اشتراک به زودی برای پی‌سی نیز منتشر شود.

اخیرا نسخه‌های پلی استیشن و ایکس باکس سری ایکس/اس بازی GTA V نیز توسط ESRB برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رتبه‌بندی شده بودند که نشان می‌دهد ارتقاهای گرافیکی و محتواهای جدید اضافه شده ممکن است برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شوند.

تقریبا یک ماه از زمانی که راکستار نسخه بهبودیافته بازی را منتشر کرده، می‌گذرد و به‌ نظر می‌رسد بازیکنان از تغییرات این نسخه راضی هستند، اما بازیکنان پی‌سی هنوز به‌روزرسانی مربوطه را دریافت نکرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:10 ماموریت مخفی GTA که احتمالا از وجودشان خبر ندارید!از بسکتبال تا قاتل سریالی!

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب