جدول فروش انگلستان صدرنشینی دوباره بازی LEGO Star Wars The Skywalker SagaLEGO Star Wars: The Skywalker Saga توانسته برای سومین هفته در صدر جدول فروش انگلستان قرار بگیرد که نشان دهنده یک ساخت یک بازی موفق دیگر از سوی استودیو TT Games است.

با وجود اینکه فروش بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga نسبت به هفته قبل 38٪ افت کرده، اما همچنان سریع‌ترین فروش تاریخ را در میان سری بازی‌های لگو دارد. این عنوان توانسته بود در طی دو هفته 3.2 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته باشد. فروش FIFA 22 در هفته پیش افزایش پیدا کرده و توانست با یک رشد 32٪ خود را به رتبه دوم برساند.

فروش هفته پیش Pokémon Legends: Arceus نیز 20٪ افت داشت، اما توانست در جایگاه سوم قرار بگیرد. دو هفته قبل‌تر با ورود محموله جدیدی از پلی‌ استیشن 5 به بازار بریتانیا، شاهد افزایش فروش بازی‌های انحصاری این کنسول بودیم. از این رو اکنون Horizon Forbidden West با یک افت 65 درصدی به رتبه هفتم سقوط کرده است.

فروش Gran Turismo 7 نیز 75٪ کاهش داشته و به جایگاه یازدهم منتقل شده است. تنها بازی جدید هفته پیش MotoGP 22 بود که توانست به رتبه 39ام دست پیدا کند و حدود 37٪ از فروش کل آن روی پلی استیشن 5 صورت گرفت. الدن رینگ نیز به فروش خوب خودش ادامه می‌دهد و توانسته از رتبه هشتم به ششم صعود کند.

جدول فروش هفتگی انگلستان:

نام بازی هفته گذشته هفته قبل‌تر
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga 1 1
FIFA 22 2 4
Pokémon Legends: Arceus 3 5
Mario Kart 8: Deluxe 4 6
WWE 2K22 5 12
Elden Ring 6 8
Horizon Forbidden West 7 3
Grand Theft Auto 5 8 9
Minecraft (نسخه سوییچ) 9 11
Animal Crossing: New Horizons 10 10

چالش ماینکرفت #11 – راند دوم بیلد بتل تو هایپیکسل!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب