ویل اسمیت از بایکوت شدن کامل بهخاطر وقایع اسکار میترسدگویا حواشی مراسم اسکار 2022 هنوز ادامه دارد و ویل اسمیت با وجود عذرخواهی رسمی از کریس راک، آکادمی و میهمانان همچنان می‌ترسد که مبادا به طور کامل کنار گذاشته شود. طبق گزارشات، وی مشغول چندین پروژه بوده که اکنون به نظر می‌‌رسد برخی از آن‌ها مانند Bad Boys 4 توسط سونی متوقف شده و نتفلیکس هم از ساخت Fast and Loose، یک درام جنایی که اسمیت در آن حضور داشت، عقب نشینی کرده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی فیلم کوتاه Two Distant Strangers – سیاه در برابر آبیجان کدام یک مهم‌تر است؟ آبی یا سفید

طبق گزارش‌ها قرار بوده یک فیلم زندگی‌نامه‌ای بر اساس زندگی ویل اسمیت، بازیگر و رپر آمریکایی ساخته شود، که اکنون با توجه به اتفاقات رخ داده، ساخت این فیلم نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. علاوه بر این‌ها، پروژه اسپین آف احتمالی جوخه انتحار با محوریت شخصیت او، ددشات ، در برادران وارنر فعلا در حالت تعلیق قرار گرفته است. یک منبع نزدیک به ویل اسمیت درباره شرایط او گفت:

حال او به شدت بد است و سعی می‌کند آرامشش را حفظ کند، اما دیدن این شرایط و در خطر گرفتن فیلم‌ها و نقش‌های آینده او برایش بسیار تلخ است. بزرگ‌ترین ترس او بایکوت شدن کامل به‌خاطر جریانات اسکار است و هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد، جز اینکه عقب بشیند و سعی کند تاوان رفتارش را به هر قیمتی جبران کند.

ویل اسمیت قرار است در فیلم Emancipation به کارگردانی آنتوان فوکوآ به عنوان تهیه‌کننده و بازیگر همکاری کند و نقش یک برده‌ فراری را ایفا خواهد کرد. تاریخ اکران این فیلم هنوز اعلام نشده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی تمام انیمه‌هایی که تاکنون نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌اندآثار انیمه‌ای نیازمند توجه بیشتری هستند

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب