احتمال حضور کوتاه شخصیت ولورین در فیلم Doctor Strange 22 ساعت پيش

احتمال حضور کوتاه شخصیت ولورین در فیلم Doctor Strange 2

احتمال حضور کوتاه شخصیت ولورین در فیلم Doctor Strange 2
اخبار سینما
زهرا اکیما
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

«دکتر استرنج: در جهانی از دیوانگی» مخفیانه راه‌اندازی شده است تا مکانی عالی برای بازگرداندن شخصیت «ولورین» با بازی هیو جکمن به پرده بزرگ و معرفی او به دنیای سینمایی مارول باشد.

از زمانی که مارول در سال 2019 حقوق مردان ایکس را به‌دست آورد، طرفداران مشتاقانه منتظر بازگشت آنها و فرصتی برای دیدن جهش یافته‌ها و شخصیت‌های MCU در همان صفحه بودند. چندجهانی در هسته دومین فیلم «دکتر استرنج» به این معنی است که فضای بی‌نهایتی برای فیلم‌های کوتاه و همکاری‌های ابرقهرمانی هیجان‌انگیز وجود دارد و در همین راستا، «دکتر استرنج: در جهانی از دیوانگی» احتمالا حضور کوتاهی برای «ولورین»، مشهورترین شخصیت X-men را در نظر گرفته است.

با تایید بازگشت پروفسور ایکس پاتریک استوارت، طرفداران اکنون در مورد امکان مشاهده شخصیت‌های جهش‌یافته همکار او در یکی از جهان‌های جایگزین آن حدس‌هایی می‌زنند. با حضور در 9 فیلم، آخرین بازی «ولورین» در فیلم «لوگان» در سال 2017 پایانی مناسب برای داستان پرفراز و نشیب این شخصیت بود. با این حال، از زمان بازنشستگی «ولورین»، طرفداران مشتاق معرفی ابرقهرمان پنجه‌دار جکمن به MCU بوده‌اند و بی‌پایان درباره چگونگی به ثمر رسیدن آن بحث کرده‌اند.

در یکی از فریم‌های تریلر «دکتر استرنج: در جهانی از دیوانگی»، جادوگر ابرقهرمانی از یک جهان متحرک با انیمیشنی شبیه به فیلم لغو شده X-Men: The Animated Series محصول 1997 سقوط می‌کند. استفاده از این جهان برای احیای ولورین هیو جکمن ایده‌آل خواهد بود. راهی برای کاهش هوس هواداران بدون نیاز به بازگرداندن کامل او. برای میراث آثار جکمن، نمایش این رندر از ولورین، اما با صداپیشگی جکمن، بازگشتی عالی ایجاد می‌کند.

فیلم «دکتر استرنج: در جهانی از دیوانگی» با استفاده از یک جهان متحرک، می‌تواند به جکمن اجازه دهد تا به شیوه‌ای اصلی و هیجان‌انگیز که جدا از قوس ولورین است، بازگردد. این بازگشت تکمیل‌کننده داستان فیلم است و پتانسیل کمدی دارد. در هر صورت، می‌توان انتظار شگفتی‌هایی را از این فیلم داشت.

قسمت جدید فیلم «دکتر استرنج» در تاریخ 6 می (16 اردیبهشت) اکران جهانی‌اش را آغاز خواهد کرد.


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

اولین تصویر از داکوتا جانسون در فیلم جدید نتفلیکس به‌نام Persuasion منتشر شد

تولید قسمت سوم فیلم The Equalizer و بازگشت دنزل واشنگتن در سال 2023 تایید شد

انتشار اولین تصاویر از کریس همسورث در فیلم علیم-تخیلی Spiderhead

تولید فیلم Being Mortal به کارگردانی عزیز انصاری به دلیل شکایت از بیل مری متوقف شد

آلما هارل کارگردانی فیلم اقتباسی Mockingbird را برعهده گرفت

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب