وارزون 2 اواخر سال جاری با نوآوریهای خلاقانهای معرفی خواهد شداکتیویژن در سال 2020 با معرفی Warzone موفقیت بسیار خوبی در بازی‌های سبک بتل رویال کسب کرد و حالا گزارش مالی شرکت تایید می‌کند که نسخه بعدی آن یا وارزون 2 اواخر سال جاری معرفی خواهد شد.

اکتیویژن در گزارش درآمد سه ماهه اول سال 2022 خود، به برنامه‌هایش برای رونمایی از وارزون بعدی که در حال حاضر تحت عنوان Warzone 2 شناخته می‌شود، اشاره کرده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این استودیو قصد دارد نسخه دو بازی بتل رویال رایگان و محبوب خود را در سال 2022 به صورت رسمی معرفی کند.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا فصل اول سال 2022معرفی 5 قاتل سریالی!

این شرکت توضیح می‌دهد که وارزون جدید در کنار بازی بعدی Call of Duty که دنباله‌ای بر Modern Warfare 2019 خواهد بود، «از پایه و اساس ساخته خواهد شد». همچنین اکتیویژن توضیح داد که بازی دارای «نوآوری‌های پیشگامانه‌ای» خواهد بود، اما برای اطلاع جزئیات بیشتری در این زمینه، به نظر می‌رسد باید تا زمان معرفی رسمی بازی منتظر بمانیم.

در گزارش اکتیویژن آمده است:

Call of Duty امسال دنباله‌ای بر Modern Warfare سال 2019 خواهد بود که موفق‌ترین عنوان این فرنچایز تا به امروز محسوب می‌شود و پیشرفته‌ترین تجربه در تاریخ آن خواهد بود. بازی رایگان جدید Warzone که از پایه ساخته شده است، دارای نوآوری‌های پیشگامانه‌ای خواهد بود و اواخر امسال رونمایی می‌شود.

مطلب پیشنهادی:تیم : بازی‌هایی که از حافظه پاکشون می‌کنیم تا دوباره تجربه‌شون کنیماز شدو آو د کلوسوس تا واکینگ دد

اکتیویژن همچنین اواخر سال گذشته اعلام کرده بود که نسخه موبایلی وارزون توسط خود اکتیویژن و نه TiMi ساخته خواهد شد.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب