مراسم عروسی باشکوه مسوت اوزیل با امینه گولش در ترکیه + عکسازدواج مسوت اوزیلازدواج مسوت اوزیل

مراسم ازدواج مسوت اوزیل با مدل ترکیه ای در سایه سیاست

مسوت اوزیل ستاره ی ترکیه ای تیم فوتبال باشگاه ” آرسنال” روز گذشته با نامزدش ” امینه” ازدواج کرد و با حضور میهمانان ویژه ای همچون رئیس جمهور ترکیه این روز را جشن گرفت.

مسوت اوزیل ۳۰ ساله مراسم باشکوه ازدواجش را در هتل ” چهارفصل” استانبول که یکی از مجلل ترین های این شهر است برگزار کرد ؛ مراسم ازدواج مجلل آنها دقیقا در یک هتل ساحلی در سواحل بسفر ترتیب داده شد که آقای اردوغان هم میهمان ویژه آن بود .

حضور اردوغان در مراسم ازدواج مسعود اوزیل

“اوزیل ” علاوه بر شهرتی که در دنیای فوتبال دارد به دلیل حضور ” رجب طیب اردوغان ” رئیس جمهور کشور ترکیه به عنوان شاهد ازدواج و ساقدوش مسعود اوزیل توجهات را بیشتر از حد انتظار به خود جلب کرد.
 ازدواج مسعود اوزیل ازدواج مسعود اوزیل

حضور اردوغان در مراسم ازدواج مسوت اوزیل و امینه گولش

اردوغان و همسرش به فوتبالیست ترک تبار تیم ملی آلمان و همسرش این روز را تبریک گفتند و برای انها آرزوی خوشبختی کردند.
 
ازدواج مسعود اوزیلازدواج مسعود اوزیل

 ازدواج مسوت با مدل و بازیگر ترکیه ای

ماجرای آشنایی اوزیل و همسرش به سال ۲۰۱۷ باز میگردد که این آشنایی بعد از مدتی در سال ۲۰۱۸ به نامزدی ختم شد و در نهایت مراسم ازدواجشان در سال ۲۰۱۹ برگزارشد. در نگاهی کوتاه به بیوگرافی مسعود اوزیل لازم است بدانید مسعود اوزیل در سال ۱۹۸۸ در شهر گلزنکیرشن آلمان به دنیا آمد و در حال حاضر در نقش هافبک هجومی در باشگاه آرسنال بازی می کند ؛ همسر اوزیل نیز دختر شایسته سابق ترکیه است که سابقه ی بازی در یکی از سریال های ترکیه ای را هم دارد.
 
ازدواج مسعود اوزیلازدواج مسعود اوزیل

اردوغان ساقدوش مسوت اوزیل

علاوه بر تصاویر منتشر شده از روز عروسی تصاویری از جشن یک روز قبل از عروسی این دو که در واقع مراسم حنابندان است نیز منتشر شده است که در این بخش از جالبز مشاهده می کنید.
 
حنابندان مسعود اوزیلحنابندان مسعود اوزیل

عکسی از مراسم حنابندان مسعود اوزیل با مدل و بازیگر ترکیه ای

خبری که همپای خبر مراسم ازدواج ” اوزیل” طی ساعات گذشته منتشر شده است مربوط به تصمیم او به مناسبت ازدواجش است ؛ او در پاسخ به سوالی که چه آرزو و تصمیمی در این روز بزرگ داری گفت :من به عنوان یک فوتبالیست به قدر کافی خوشبخت هستم و چیزی برای خودم نمیخواهم اما به عنوان درخواست از تمامی مردم میخواهم تا از “Big Shoe” حمایت کنند ؛ مرکزی که حامی کودکان بیمار است و سالانه هزینه درمان تعداد زیادی از کودکن بیمار ناتوان مالی را تقبل می کند . من هم به خاطر شادترین روز زندگی ام تصمیم دارم هزینه درمان هزاران کودک بیمار تحت پوشش این موسسه را تقبل کنم .”
 
حنابندان مسعود اوزیلحنابندان مسعود اوزیل

 مسعود اوزیل و همسرش در مراسم حنابندانشان

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب