نقشه قدیمی سنهوک با آپدیت بعدی به بازی پابجی برمیگرددKrafton قصد دارد با آپدیت بعدی پابجی (PUGB: Battlegrounds)، نقشه اول این عنوان به نام سن‌هوک (Sanhok) را به بازی بازگرداند.

طراحی ورژن جدید نقشه سن‌هوک مشابه گذشته بوده و با تم جنگلی خود دارای اسکله، خرابه، معدن و مناطق مشابه دیگری خواهد بود. به روزرسانی 17.1 همچنین کامیون لوت، نارنجک‌های تله‌ای و پک پارازیت از بازی حذف می‌شود. با این آپدیت یک فصل رنک جدید آغاز می‌شود و تمام جوایز پیشین جز چتر نجات از اینوتوری بازیکنان حذف خواهد شد. Krafton همچنین اسلحه ACE32 را به بازی اضافه می‌کند که یک رایفل 7.62 میلی‌متری با لگد کم است.

بازیکنان می‌توانند در تمامی نقشه‌ها به رایفل ACE32 دسترسی داشته باشند. بسته تاکتیکی همچنین از این پس ابزار دیگری مثل هواپیماهای بدون سرنشین، تجهیزات EMT و دوربین‌های هدف‌یابی را در خود جا نمی‌دهند. این به روزرسانی جدید در تاریخ 13 آپریل (24 فروردین) برای پی‌سی و در تاریخ 21 آپریل (1 اردیبهشت) برای کنسول‌ها منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New Stateتک گلوله، بوسه مرگ!

چند روز پیش شاهد معرفی کراس‌اوور PUBG: Battlegrounds و سری NieR بودیم که تعدادی اسکین از شخصیت‌های NieR: Automata و NieR: Replicant را به این بتل رویال محبوب اضافه کرد. نکته مهم درباره این کراس‌اوور قیمت 50 دلاری برای کل آیتم‌ها بود که انتقادات زیادی را به همراه داشت. این کراس‌اوور بخشی از یک رویداد محدود است که تنها تا 30 آپریل (10 اردیبهشت 1401) ادامه دارد.

همانطور که می‌دانید Krafton چند ماه پیش تصمیم گرفت بازی PUBG: Battlegrounds را روی همه پلتفرم‌ها رایگان کند که باعث شد تعداد بازیکنان پابجی روی پی‌سی نسبت به قبل 486٪ افزایش پیدا کرده است. این بازی همچنین توانست در مقطعی به رکورد 669 هزار بازیکن همزمان در استیم دست پیدا کند.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب