نام رسمی سومین انیمیشن Spider-Verse مشخص شدسونی علاوه بر اشاره به اینکه انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) 240 شخصیت، شش دنیای مختلف و بزرگترین تیم عوامل برای یک انیمیشن سینمایی را دارد، همچنین از نام سومین قسمت این مجموعه رونمایی کرد که با عنوان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse شناخته می‌شود.

مطلب پیشنهادی:10 انیمیشن شگفت‌انگیز که امسال بیست‌ ساله خواهند شدچقدر پیر شدیم ما!

این اخبار طی رویداد کامیکان به اشتراک گذاشته شد و طبق گزارش IGN، ظاهرا 15 دقیقه ابتدایی Across the Spider-Verse نیز در آن به نمایش درآمده است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse چند روز پیش با تاخیر مواجه شد و اکنون قرار است در تاریخ 12 خرداد 1402 اکران گردد. همچنین Beyond the Spider-Verse روز 10 فروردین 1403 به اکران درخواهد آمد.

با این حساب دنباله انیمیشن محبوب و تحسین شده Spider-Man: Into the Spider-Verse حدود یک ماه پیش از فیلم سینمایی مادام وب (Madame Web) با هنرپیشگی داکوتا جانسون روانه سینماها می‌شود.

در اخبار مرتبط خوانده‌ایم حضور شخصیت‌هایی از جمله گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد، مایلز مورالس با صداپیشگی شمیک مور، پیتر بی پارکر با صداپیشگی جیک جانسون، جسیکا درو یا همان زن عنکبوتی با صداپیشگی ایسا ری و مرد عنکبوتی ژاپنی از سری 1978 Spider-Man در قسمت جدید تایید شده است. با این وجود احتمالا اسپایدرهم (جان مولانی)، اسپایدرمن نوآر (نیکلاس کیج) و پنی پارکر (کیمیکو گلن) در Spider-Man: Across the Spider-Verse حضور نخواهند داشت.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که ونوم شکستشان داده استپیروزی‌های بزرگ سیمبیوت مارول

ویجی‌لاگ پلاس: سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن و بازسازی مکس پین

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب