اسنایپرها در فصل سوم بازی Warzone تضعیف میشونداسنایپر رایفل‌ها در فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone خیلی قوی هستند و به همین خاطر استودیو ریون سافتور قصد دارد آن‌ها را در فصل سوم نرف کند.

تد تیمینز (Ted Timmins)، کارگردان خلاق Call of Duty: Warzone، در لایو استریم باکا بروز به این موضوع اشاره کرد. تیمینز ابتدا درباره قدرت بیش از حد اسنایپر رایفل‌ها و افزایش استفاده از آن‌ها در نقشه کالدرا صحبت کرد و سپس گفت که باید انتظار نرف شدن آن‌ها برای ایجاد تعادل را داشته باشیم.

به نظر می‌رسد که استودیو ریون سافتور به بازخوردهای طرفداران توجه می‌کند و این تغییرات با آغاز فصل سوم لحاظ خواهند شد. البته تیمینز هنوز اطلاعات دقیقی از تغییرات فصل سوم ندارد و نمی‌خواست اطلاعات اشتباه در اختیار طرفداران قرار دهد. به همین خاطر او تنها به ایجاد بالانس و تعادل در این زمینه اشاره کرد و به جزئیات بیشتری نپرداخت.

مطلب پیشنهادی:تیم : بازی‌هایی که از حافظه پاکشون می‌کنیم تا دوباره تجربه‌شون کنیماز شدو آو د کلوسوس تا واکینگ دد

طرفداران همچنین نباید انتظار بازگشت نقشه Verdansk را داشته باشند و در حال حاضر تنها دسترسی به کالدرا و جزیره Rebirth ممکن است. نسخه موبایل وارزون نیز در دست ساخت قرار دارد و چند هفته پیش ساخت آن تایید شد. همچنین باید به این اشاره کنیم که احتمال ورود NFTها به بازی Call of Duty وجود دارد.

از طرف دیگر اکتیویژن و استودیو اینفینیتی وارد روی دو بازی Call of Duty: Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 هم کار می‌کند که قرار است دنباله مستقیمی برای نسخه‌های قبلی باشند. شایعات به این اشاره دارند که نقشه Warzone 2 از یک محیط بیابانی تشکیل شده و در بیابان آتاکاما در آمریکای جنوبی جریان خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:چیترها از چه‌ راه‌هایی برای تقلب در وارزون استفاده می‌کنند؟از ایم بات گرفته تا نامرئی شدن با گلیچ

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب