بازی Halo Infinite به زودی میزبان یک مد بتل رویال خواهد بوداستودیو 343 اینداستریز قصد دارد تا چندین سال از بازی Halo Infinite پشتیبانی کند و به همین خاطر روی حالت‌ها و مدهای متنوعی کار می‌کند.

باید اعتراف کرد که کم بودن تعداد آپدیت‌ها و مدهای Halo Infinite در ماه‌های گذشته، باعث ناراحتی طرفداران شده است. کمپین کو-آپ و مد Forge چندین بار تاخیر خورده‌اند و طرفداران نگران عملکرد استودیو هستند. با این وجود به نظر می‌رسد که استودیو روی یک حالت بتل رویال کار می‌کند و شایعات مختلفی درباره آن شنیده‌ایم. اکنون یک دیتاماینر توانسته اطلاعات جدیدی در این زمینه پیدا کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Halo Infinite – چطور در مود Slayer برنده شویم؟چگونه کمی بیشتر زنده بمانیم؟

اکانت Halo Infinite Leaks & News در توییتر توانسته داده‌هایی از یک مد بتل رویال به نام Last Spartan Standing پیدا کند که ممکن است در آینده نزدیک به بازی اضافه شود. البته به نظر می‌رسد که با یک بتل رویال معمول طرف نیستیم و استودیو 343 اینداستریز امتیازاتی را برای بازیکنان در نظر گرفته است که با آن‌ها می‌توان لوداوت خود را قوی‌تر کرد.

آمار نشان می‌دهد که تعداد بازیکنان هیلو اینفینیت در حال افت بوده و معرفی یک حالت بتل رویال می‌تواند به بهبود اوضاع کمک بسیار زیادی کند. البته با توجه محبوبیت بسیار زیاد فورتنایت، Apex Legends و Call of Duty Warzone کار 343 اینداستریز بسیار سخت است. فصل دوم بازی Halo Infinite از تاریخ 3 می (13 اردیبهشت 1401) آغاز می‌شود و «گرگ‌های تنها» (Lone Wolves) نام دارد.

بازی Halo Infinite هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Aragami 2 – رقص با سایه‌های مرگاز دست باگ‌ها مخفی شو

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب