کلیپ و پوسترهایی از فیلم The Northman منتشر شدبا نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم The Northman، کمپانی Focus Features به تازگی کلیپ و پوسترهای جدیدی از آن منتشر کرده است. پوسترهای جدید تصاویری از تمام شخصیت‌های آن ارائه می‌دهد و کلیپ 55 ثانیه‌ای که To Valholl نام دارد، شخصیت آملث با بازی الکساندر اسکاشگورد را دنبال می‌کند که گروه خود را به نبرد در جنگلی مه آلود هدایت می‌کند.

مطلب پیشنهادی:معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشیدبرای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید

این فیلم به کارگردانی رابرت اگرز ساخته شده که تاکنون عناوین موفقی مانند The Witch و The Lighthouse را کارگردانی کرده است. فیلم The Northman یا مرد شمالی، داستان یک شاهزاده وایکینگ به نام «آملث» (Amleth) با بازی اسکاشگورد را روایت می‌کند که در قرن دهم ایسلند، ماموریتی انتقام جویانه برای شکست دادن Fjölnir یکی از پادشاهان افسانه‌ای اساطیر نورس با بازی «کلیس بنگ» را آغاز می‌کند. در ادامه می‌توانید پوسترهای منتشر شده را تماشا کنید:


ویلم دفو که در فیلم The Lighthouse نیز حضور داشت برای دومین بار با اگرز همکاری می‌کند و نیکول کیدمن، ایثن هاوک، آنیا تیلور جوی و همچنین بیورک (خواننده شناخته شده ایسلندی) از دیگر بازیگران این فیلم تاریخی هستند. کلیپ منتشر شده به این دلیل که صحنه‌های آن هرگز کات نخورده، بسیار جالب توجه است و به مخاطب این احساس را می‌دهد که در حال مبارزه با ارتش واکینگ‌ است.

View this post on Instagram

A post shared by The Northman (@theNorthmanfilm)

سایر المان‌ها، از آمادگی فیزیکی بسیار بالای الکساندر اسکاشگورد در نبردها گرفته، فضای غلیظ گرفته تا موسیقی درام آن، بسیار رضایت‌بخش است. با این اوصاف، به نظر می‌رسد The Northman جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های اگرز است که به نوعی فضای ترسناک آثار قبلی خود مانند The Witch و The Lighthouse را با چیزی شبیه به Gladiator یا Ben-Hur اثر ریدلی اسکات ترکیب می‌کند.

فیلم The Northman در تاریخ 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) توسط یونیورسال در بریتانیا و Focus Features در ایالات متحده اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب