یوبیسافت در حال توسعه بازی Ghost Recon استبازی جدید Ghost Recon هم اکنون توسط یوبیسافت در حال توسعه است و گفته می‌شود سال آینده منتشر خواهد شد.

Kotaku در گزارش خود ادعا می‌کند که پس از به‌روزرسانی نهایی Ghost Recon: Breakpoint، استودیو پاریسی یوبیسافت در حال کار روی بازی بعدی این فرنچایز است. بازی بعدی هم اکنون با نام رمز OVER شناخته می‌شود و ظاهرا از یک سال پیش در دست توسعه قرار دارد و می‌تواند در سال مالی 2023 که تا آوریل آینده ادامه دارد، منتشر شود.

در این گزارش همچنین ادعا شده که توسعه Ghost Recon Frontline بازی رایگان شبیه به وارزون که به عنوان بخشی از جریان بیستمین سالگرد Ghost Recon معرفی شده بود، پس از بازخورد منفی طرفداران از سر گرفته شده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Far Cry 6 – همون همیشگیقانون شماره 1: به فرمول برنده دست نزن

یوبیسافت از جمله اولین شرکت‌هایی بود که با معرفی ابتکار Ubisoft Quartz خود در سال گذشته، تصمیم داشت که NFTها را وارد دنیای بازی‌های ویدیویی کند. در این گزارش همچنین توضیح داده شده که ظاهرا این شرکت حالا از تصمیم خود صرف‌نظر کرده است و تیم پشتیبانی NFT آن پس از واکنش و استقبال نه چندان خوب طرفداران، فعالیت‌های خود را متوقف کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:بازی Far Cry 6 چگونه الهام‌گیری از کوبا را اشتباه متوجه می‌شود؟یارا هیچ شباهتی به کوبا ندارد!

از سویی دیگر، یوبیسافت اخیرا اعلام کرد که پشتیبانی خود از بازی Ghost Recon Breakpoint را پایان داده و محتوا جدیدی برای آن منتشر نخواهد شد.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب