سم ریمی درباره ساخت Spider-Man 4 با توبی مگوایر میگویدسمی ریمی احتمال ساخت چهارمین فیلم مرد عنکبوتی را رد نکرد و پس از ساخت Doctor Strange 2 درباره ساخت آن فیلم گفته است: «همه چیز ممکن است.»

بازگشت توبی مگوایر به نقش مرد عنکبوتی در No Way Home باعث شد تا بسیاری از طرفداران به این موضوع فکر کنند که آیا برای آخرین بار شاهد حضور او در این نقش نمادین هستیم یا خیر. با این حال تمرکز فیلم Doctor Strange 2 بر مولتی‌ورس باعث شده تا ریمی به این موضوع فکر کند که چگونه مگوایر را دوباره به این نقش بازگرداند.

مطلب پیشنهادی:والدین تانوس چه کسانی هستند؟و چرا تایتان دیوانه آن‌ها را کشت؟

ریمی در مصاحبه به Fandango به این موضوع پرداخت که آیا احتمال ساخت Spider-Man 4 همچنان وجود دارد یا خیر. او گفت:

پس از ساخت Doctor Strange متوجه شدم که هر چیزی ممکن است، دقیقا هر چیزی در دنیای مارول و هر همراهی بین شخصیت‌های امکان‌پذیر است. من عاشق توبی و کیرستن دانست هستم. فکر می‌کنم همه چیز ممکن است.


مطلب پیشنهادی:12 لحظه برتر مرد عنکبوتیمهم‌ترین لحظات در حدود 6 دهه ماجراجویی

هرچند طبق این مصاحبه همه چیز مثبت و امیدوارکننده به نظر می‌رسد، اما ریمی سریعا توضیح داد که هنوز هیچ داستان یا برنامه‌ای برای این فیلم ندارد. او در ادامه گفت:

هنوز نمی‌دانم که ماورل هم به انجام این کار علاقه‌مند است. نمی‌دانم نظر آن‌ها در این مورد چیست اما همه‌چیز زیبا به نظر می‌رسد.

مگوایر تاکنون هیچ اشاره‌ای به حضور دوباره در دنیای مرد عنکبوتی نکرده است، اما دانست همبازی او که نقش «مری جین واتسون» را در سه‌گانه ریمی ایفا کرده در مصاحبه‌ای به ددلاین گفته بود:

مطلب پیشنهادی:کدام یک از اعضای اونجرز می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟برای حل کردن مشکل تایتان‌ها به سراغ اونجرز برویم؟

هیچکس هنوز از من درباره چیزی سوال نکرده است، اما فکر می‌کنم که مولتی‌ورس همچنان ادامه خواهد داشت و به همین دلیل احساس می‌کنم که ممکن است این اتفاق در آینده رخ دهد.

باید دید در ادامه چه تصمیماتی درباره آینده این سری گرفته می‌شود. در حال حاضر فیلم و سریال‌های مارول به یکی از اصلی‌ترین مراکز توجه تبدیل شده‌اند و فیلم Doctor Strange 2 با نام کامل Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار است در تاریخ 14 اردیبهشت اکران خواهد شد.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب