اولین فروشگاه خردهفروشی متا ماه آینده افتتاح میشودمتا شب گذشته اعلام کرد که اولین فروشگاه خرده‌فروشی خود را در شهر برلینگیم، کالیفرنیا در اوایل ماه می افتتاح خواهد کرد.

این اولین فروشگاه خرده‌فروشی متا خواهد بود و از روز 9 می (19 اردیبهشت) از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر در روزهای دوشنبه تا جمعه باز خواهد شد. ایده فروشگاه این است که به کاربران اجازه دهد تا تجربه عملی را با محصولات متا کسب کنند، مشابه فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل که به مشتریان اجازه می‌دهند قبل از خرید، با محصولات مختلف در اکوسیستم غول فناوری تعامل کرده و از نزدیک تجربه کنند.

فروشگاه خرده‌فروشی جدید دارای یک فضای اختصاصی برای آزمایش Meta Quest 2 خواهد بود. این فضا شامل بخش‌هایی برای امتحان کردن بازی‌هایی همچون Beat Saber، Real VR Fishing، و GOLF خواهد بود و همچنین می‌توان یک ویدیوی ضبط شده از خود هنگام امتحان کردن هدست واقعیت مجازی را نیز به خانه بُرد.

فروشگاه خرده‌فروشی متا همچنین شامل یک فضای مخصوص برای مشتریان برای آزمایش کیفیت تصویر تماس‌های ویدیویی در تلفن‌های ویدئویی Portal، و نمایش Ray-Ban Stories، یک جفت عینک هوشمند خواهد بود که سال گذشته توسط متا با همکاری شرکت عینک‌سازی لوکس Ray-Ban عرضه شد.

این اولین باری نیست که متا فرصتی را برای خریداران احتمالی فراهم می‌کند تا هدست واقعیت مجازی را امتحان کنند. در سال 2016، متا با فروشگاه‌های زنجیره‌ای Best Buy همکاری کرد تا ایستگاه‌های امتحان هدست واقعیت مجازی را ارائه دهند.

در حالی که این فروشگاه خرده‌فروشی بسیار بزرگی به نظر می‌رسد، متا اشاره کرده که ویترین فروشگاه تنها 144 متر مربع است. با توجه به اینکه این مکان در نزدیکی دفتر مرکزی Meta Reality Labs قرار دارد و در یک کلان شهر بزرگ مانند نیویورک یا لس‌آنجلس قرار ندارد، جای تعجبی ندارد.

اخبار مربوط به افتتاح اولین فروشگاه سخت افزاری متا در حالی منتشر می‌شود که این شرکت در حال آماده شدن برای توسعه محصولات جدید در بازار VR و AR است. پروژه‌های فعلی در دست ساخت آن‌ها شامل Project Cambria، یک هدست فوق پیشرفته است که بر چهره و ردیابی چشم تمرکز خواهد داشت.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب