بهترین نقش های فرهاد اصلانی در سالروز تولدشفرهاد اصلانیفرهاد اصلانی

مروری بر کارنامه هنری فرهاد اصلانی

امروز ۱۸ خرداد سالروز تولد فرهاد اصلانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان است که بازیگری را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و نزدیک به سه دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد.

به بهانه سالروز تولد فرهاد اصلانی مروری بر کارنامه هنری او در سینما و تلویزیون داشه ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

ماندگارترین نقش های فرهاد اصلانی در سریال هایش

فرهاد اصلانی بازیگری را با یک سریال ماندگار در سال ۷۰ آغاز کرد و با نقش یزید در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون خوش درخشید و حسابی دیده شد.

فرهاد اصلانیفرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی بازیگر نقش یزید در سریال امام علی (ع)

با درخشش فرهاد اصلانی در اولین تجربه بازیگری اش ، این هنرمند جوان با پیشنهادهای بیشتری روبرو شد و در سریال هایی چون همسایه ها که زودتر از سریال امام علی (ع) پخش شد ،بهاران در بهار ، خانه در آتش ، سفر به چزابه، کیف انگلیسی ، چراغ جادو ، پلیس جوان ، خانه ای در تاریکی ، راه بی پایان ، آشپزباشی و مختارنامه ایفای نقش کرد.

بازی فرهاد اصلانی در نقش عبیدالله به زیاد در سریال مختارنامه باز هم یکی از آن نقش های ماندگار است که با درایت این بازیگر با سابقه نقش موفقی از آب درآمد و مورد ستایش بسیاری از اهالی دنیای هنر واقع شد.

فرهاد اصلانیفرهاد اصلانی

بازی فرهاد اصلانی در سریال مختارنامه

فرهاد اصلانی یکی از بازیگرانی است که تجربه بازی در نقش های مختلف مثبت و منفی را در کارنامه هنری اش دارد و در اغلب سریال های تلویزیونی اش به مانند آشپزباشی ، راه بی پایان ، سفر به چزابه و … نقش های ماندگاری را جلوی دوربین برده است.

ماندگارترین نقش های فرهاد اصلانی در سینما

فرهاد اصلانی بازیگری در سینما را با فیلم روسری آبی ساخته رخشان بنی اعتماد در سال ۷۳ آغاز کرد و پس از آن با پیشنهادهای زیادی در دنیای سینما روبرو شد و نقش های ماندگاری را جلوی دوربین برد.

فرهاد اصلانیفرهاد اصلانی

مغزهای کوچک زنگ زده و درخشش فرهاد اصلانی در این فیلم

از ماندگارترین فیلم های او میتوان به مغزهای کوچک زنگ زده ، جن زیبا ، متری شیش و نیم ،ماجان ، زیر سقف دودی،من مادر هستم ، به خاطر پونه ، یه حبه قند ، ساکن طبقه وسط ،دختر ، کوچه بی نام و … اشاره کرد.

فرهاد اصلانی فرهاد اصلانی

بازی فرهاد اصلانی در فیلم سینمایی جن زیبا

فرهاد اصلانی در سینما هم به مانند تلویزیون نقش های مختلفی را ایفا کرد که هر کدام در نوع خود یکی از ماندگارترین های سینما را رقم زد.

فرهاد اصلانیفرهاد اصلانی

عکسی از بازی فرهاد اصلانی در فیلم کوچه بی نام

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب