ارائه دمو برای بازیهای پلی استیشن پلاس الزامی میشودبر اساس گزارش‌های منتشر شده، سونی حالا توسعه‌دهندگان را مجبور می‌کند تا برای مشترکین سطح Premium سرویس جدید پلی استیشن پلاس، دموهای آزمایشی تولید کنند.

در آینده، هر بازی که 34 دلار یا بیشتر قیمت دارد، باید یک نسخه آزمایشی با حداقل 2 ساعت زمان برای سرویس اشتراکی سونی به همراه داشته باشد. گفته می‌شود که هم اکنون بسیاری از استودیوها این اطلاعیه را از پورتال توسعه‌دهنده سونی دریافت کرده‌اند و ظاهرا هیچ‌گونه اعلامیه قبلی به آن‌ها ارائه نشده است.


مطلب پیشنهادی:نقد انیمیشن Wish Dragon – اژدهای قوری جادوسه تا آرزو بکن!

طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان تا سه ماه پس از انتشار بازی خود فرصت دارند که نسخه دمو آزمایشی آن را ارائه کنند و آن‌ها باید حداقل 12 ماه در سرویس اشتراکی پلی استیشن در دسترس قرار داشته باشند.

سونی ماه گذشته از سرویس جدید پلی استیشن پلاس رونمایی کرد که شامل چهار رده مختلف می‌شود. یکی از سطوح این سرویس که PS Plus Premium نامیده می‌شود و گران‌ترین آن‌ها خواهد بود و علاوه بر مزایایی مانند دسترسی به بیش از 700 بازی و عناوین کلاسیک، به حالت آزمایشی برخی بازی‌ها نیز دسترس دارد. برای دسترسی به نسخه پریمیوم شما باید ماهانه 18 دلار و یا سالانه 120 دلار بپردازید.

ویجی‌لاگ پلاس: سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن و بازسازی مکس پین

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب