بازی Sifu درجههای سختی متفاوتی دریافت خواهد کردبازیکنانی که به دلیل سختی بی‌امان بازی Sifu از آن دلسرد شده بودند، می‌توانند به لطف درجه سختی آسان‌تر که هفته آینده عرضه می‌شود، یک بار دیگر تلاش کنند تا این عنوان تحسین‌شده را به پایان برسانند.

استودیو Sloclap به تازگی در اکانت توییتر خود نقشه راه به‌روزرسانی‌های رایگان و بزرگ بازی Sifu برای ماه‌های باقیمانده سال 2022 را اعلام کرده است. اولین به‌روزرسانی مهم که سه شنبه هفته آینده (13 اردیبهشت) منتشر می‌شود، شامل بخش آموزشی پیشرفته، انتخاب لباس و از همه مهم‌تر، گزینه‌هایی برای درجه‌ سختی بازی است.

مطلب پیشنهادی:پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟بریم واسه PS5 و Xbox جدید؟

سه گزینه شاگرد (Student)، مرید (Disciple) و استاد (Master) عنوان درجه‌های سختی بازی هستند که احتمالا درجه سختی شاگرد مجموعا تجربه آسان‌تری ارائه خواهد داد. از طرف دیگر، بازیکنانی که به دنبال به چالش کشیدن بیشتر خود هستند، می‌توانند منتظر درجه سختی استاد باشند.

به‌روزرسانی بهاری که محتوایات آن را ذکر کردیم و هفته آینده عرضه می‌شود، تنها اولین مورد از چهار به‌روزرسانی محتوایی مهم Sifu است که برای انتشار در سال میلادی جاری برنامه‌ریزی شده است. در تابستان اصلاح‌کننده‌های گیم‌پلی جدیدی به بازی اضافه خواهند شد، از جمله دشمنان قوی‌تر، چالش یک پوینت سلامت، راهی برای باز کردن فوری تمام مهارت‌ها و موارد دیگر که در برنامه راه مشخص شده است.

بازی Sifu

به‌روزرسانی پاییزی ویرایشگر پخش مجدد و اصلاح‌کننده‌ها و لباس‌های جدید به همراه خواهد داشت و به‌روزرسانی زمستانی علاوه بر اصلاح‌کننده و لباس، یک مود جدید به نام Arenas اضافه خواهد کرد.

در اسفند ماه سال گذشته که چند هفته از انتشار بازی می‌گذشت، اعلام شده بود که Sifu بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. تا آن زمان بازیکنان 10 میلیون ساعت در دنیای بازی سپری کرده بودند و حدود 45٪ آن‌ها توانسته‌ بودند مرحله دوم بسیار سخت بازی را پشت سر بگذارند. بازی قبلی استودیو به نام Absolver که در سال 2017 به بازار عرضه شده بود، در عرض پنج سال توانسته بود تنها 200 هزار نسخه فروش داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:تفاوت پردازنده لپتاپ با پردازنده کامپیوتر رومیزی چیست؟آیا راندمان آن‌ها برابر است؟
تفاوت پردازنده لپتاپ با پردازنده کامپیوتر رومیزی چیست؟

ویجی‌لاگ پلاس: سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن و بازسازی مکس پین

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب