یوبیسافت سرویسهای آنلاین 91 بازی را غیرفعال میکندیوبیسافت خدمات آنلاین 91 بازی قدیمی از جمله Far Cry 2، Splinter Cell، Just Dance و موارد دیگر را در کنسول‌ها و پی‌سی غیرفعال می‌کند.

این خبر به واسطه پست وبلاگ جدیدی منتشر شده که یوبیسافت چند روز پیش پست کرد و 91 بازی مختلف را فهرست‌بندی کرد که خدمات آنلاین و بخش‌های چندنفره برخی آن‌ها از سال 2021 غیرفعال شده و بقیه نیز به مرور از دسترس خارج می‌شوند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Crossfire Xجنگ بر سر هیچ و پوچ

این شرکت توضیح داد که اخبار درون بازی، به‌روزرسانی‌ها، آمار بازیکنان و بخش‌های چند نفره آنلاین دیگر در هیچ یک از این عناوین کار نمی‌کنند. همچنین هر کدام از این 91 بازی که از Connect Ubisoft استفاده می‌کنند، دیگر نمی‌توانند امتیاز «Units» را برای باز کردن جوایز درون بازی کسب کنند.

به طرزی عجیب، یوبیسافت گفت که بازیکنان پی‌سی دسترسی به محتوای باز شده پیشین را از دست خواهند داد، اما بازیکنان کنسول تا زمانی که سیو بازی قدیمی خود را نگه دارند، می‌توانند محتوای خود را حفظ کنند. اگر تا به حال هیچ دستاورد یا تروفی در بخش چند نفره این بازی‌ها را باز نکرده‌اید، باید گفت که آن‌ها نیز دیگر به دست نمی‌آیند.

بسیاری از این 91 عنوان یوبیسافت قدیمی هستند و برخی از آن‌ها برای پلتفرم‌هایی بودند که مدت‌هاست به تاریخ پیوسته‌اند، مانند سرویس استریم منحل شده OnLive و حتی پلی استیشن 2. با این حال، تمام بازی‌هایی که تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتند، قدیمی نیستند. بسیاری از بازی‌های Xbox 360 و برخی از عناوین PS4 و Wii U نیز در لیست وجود دارند.

شما می‌توانید لیست کامل و طولانی بازی‌هایی که سرویس آنلاین آن‌ها غیرفعال می‌شود را از اینجا مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس پایرومنسر (Pyromancer)با آتش به جنگ دشمنان بروید

ویجی‌لاگ پلاس: سرویس اشتراکی جدید پلی استیشن و بازسازی مکس پین

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب