کارگردان فیلم Fast X از ادامه پروژه کنارهگیری کردفیلم Fast X یا همان سریع و خشن 10 در واقع دهمین عنوان در فرانچایز بزرگ Fast & Furious محسوب می‌شود که جاستین لین کارگردانی آن را برعهده داشت. با این حال اخیرا خبر رسیده که وی تصمیم گرفته از تیم جدا شود و هدایت فیلم را به کارگردان دیگری بسپارد.

مطلب پیشنهادی:20 فیلم برتر درباره سفر در زمان که باید ببینیدنگاهی به تار و پود سینمایی سفر در زمان

جاستین لین با به اشتراک گذاشتن پستی در صفحه توییتر سریع و خشن این خبر را اعلام کرد و توضیح داد:

با حمایت یونیورسال، تصمیم سختی گرفتم که از کارگردانی فیلم Fast X کناره‌گیری کنم، اگرچه به عنوان تهیه‌کننده در پروژه خواهم ماند. در این دوران تجربه کارگردانی بهترین بازیگران، بهترین بدلکاری‌ها و داغ‌ترین تعقیب و گریزها با ماشین را داشتم. در یک یادداشت شخصی، به عنوان فرزند مهاجران آسیایی، بخاطر سهیم بودن در ساخت متنوع‌ترین فرانچایز تاریخ سینما افتخار می‌کنم. من تا ابد از بازیگران، عوامل و استودیو شگفت‌انگیز برای حمایتشان از من در خانواده Fast سپاسگزار خواهم بود.

مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم سریع و خشن 10 هفته گذشته آغاز شد و اکنون نه استودیو و نه شخص جاستین لین هنوز دلیل جدایی او را اعلام نکرده‌اند. با این حال به نظر می‌‌رسد وین دیزل در ادامه کنترل بیشتری روی این سری داشته باشد.

دیزل در چند ماه گذشته به معرفی تیم بازیگران پرداخته و اخیرا هم از حضور بری لارسون (کاپیتان مارول) و دانیلا ملچیور (The Suicide Squad) در فیلم سریع و خشن 10 خبر داده است. همچنین می‌دانیم که جیسون موموآ قرار است به عنوان شخصیت منفی برای نخستین بار در سری Fast & Furious به ایفای نقش بپردازد.

پس از درگیری‌های دواین جانسون و وین دیزل، شاهد حضور راک در این فیلم نیستیم. با این حال علاوه بر دیزل، انتظار می‌رود بیشتر بازیگران سری از جمله جوردانا بروستر، تایریس گیبسون، کریس «لوداکریس» بریجز و سونگ کانگ بازگردند.

فیلم سریع و خشن 10 دو قسمت دارد که به گفته می‌شود پایان‌دهنده مسیر عناوین اصلی این فرانچایز طولانی باشد. قسمت اول قرار است در تاریخ 19 می 2023 (29 اردیبهشت 1402) در سینماها اکران شود و قسمت دوم یا همان Fast 11 جایی در سال 2024 منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم‌های بتمن را به ترتیب تماشا کنیم؟سیر فیلم‌های شوالیه تاریکی

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب