نیوگیم پلاس با آپدیت بعدی به بازی Dying Light 2 اضافه میشودچند ماه از عرضه Dying Light 2 Stay Human گذشته و استودیو تکلند در این مدت سعی داشته با به روزرسانی‌های مختلف مشکلات فنی بازی را برطرف کند.

این توسعه دهنده قصد دارد با آپدیت بعدی علاوه‌بر برطرف کردن کردن باگ‌ها، ویژگی جدید به دایینگ لایت 2 اضافه کند. خیلی از طرفداران خواهان نیوگیم پلاس هستند و اکنون تکلند اضافه شدن آن به بازی را تایید کرده است. استودیو با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که به روزرسانی جدید Dying Light 2 Stay Human تا پایان ماه آپریل برای همه پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

این بزرگ‌ترین آپدیتی استودیو تکلند برای بازی دایینگ لایت 2 خواهد بود. این به روزرسانی علاوه‌بر تمرکز روی باگ‌های بخش تکنفره و کو-آپ، ویژگی نیوگیم پلاس را به بازی اضافه می‌کند. این توسعه دهنده همچنین ساخت فوتو مد و درجه سختی‌ جدید را نیز آغاز کرده، اما هنوز تاریخ عرضه آن‌ها مشخص نیست. توسعه اولین بسته الحاقی بازی که بعد از داستان اصلی جریان ندارد نیز به خوبی پیش می‌رود.

داستان بازی در سال 2036 دنبال می‌شود و ظاهرا طی مجموعه‌ای از اتفاقات، شخصیت اصلی بازی یعنی ایدن سال‌ها پیش از خواهر خود جدا شده است. اکنون پس از این همه سال، او همچنان به خاطر ترک میا احساس گناه می‌کند و تلاش دارد باری دیگر کنار او قرار بگیرد. برای درک داستان Dying Light 2 نیازی به تجربه بازی اول ندارید و 15 سال اختلاف بین این دو نسخه وجود دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی از این بازی را مطالعه کنید.

Dying Light 2 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی‌سی در دسترس قرار دارد و با تاخیر برای نینتندو سوییچ منتشر می‌‌شود.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب