بازی ترسناک The Quarry دارای 186 پایان متفاوت استاستودیو Supermassive Games اعلام کرد بازی آینده آن‌ها یعنی The Quarry دارای 186 پایان منحصر‌به‌فرد فوق‌العاده خواهد بود.

یکی از نکات مثبت و لذت‌بخش بازی‌های Supermassive Games تمرکز آن‌ها بر انتخاب بازیکنان است که بر اساس آن‌ها، داستان به شیوه‌های مختلفی جلو می‌رود. همچنین با این وجود، بازی دارای چندین پایان مختلف خواهد بود که بازیکنان بر اساس انتخاب‌های خود با یکی از آن‌ها مواجه می‌شوند. حالا در بازی جدید این استودیو نیز بازیکنان انتخاب‌های بسیار زیادی خواهند داشت.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های ترسناک با مضمون تهاجم به خانهدر یک مکان دنج قرار بگیرید و مطمئن شوید که درهای‌ منزلتان قفل است!

«ویل بایلز» کارگردان The Quarry اخیرا در مصاحبه‌ای با IGN در این رابطه صحبت کرد و گفت:

ما داستان بازی را مانند یک فیلمنامه فیلم می‌نویسیم… بازیگران در یک فیلم بلند، انتظار یک فیلمنامه 100 صفحه‌ای را دارند و فیلمنامه این عنوان بیش از 1000 صفحه است. ما باید روزی 50 صفحه از آن را فیلمبرداری کنیم که تاکنون چنین چیزی شنیده نشده است.

ما 186 پایان مختلف برای شخصیت‌ها ایجاد کرده‌ایم. داستان‌هایی که آن‌ها در ماجراجویی خود به همراه دارند، بسیار متنوع هستند.


مطلب پیشنهادی:راهنمای جامع سینمای وحشت شرقی معرفی بهترین فیلم‌های ترسناک آسیاییسرزمین اجنه و قاتلان سادیسمی

اخیرا درباره بازی گفته شده بود که The Quarry دارای یک حالت مخصوص سینمایی خواهد بود. همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، با وجود این حالت بازیکنان می‌توانند تمام داستان بازی ترسناک را به صورت خطی و غیرتعاملی تماشا کنند.

بازی در تاریخ 10 ژوئن 2022‌ (20 خرداد 1401) برای پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد. تاکنون ویدیو گیم‌پلی بازی و سیستم مورد نیاز آن مشخص شده است.

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب