فروش Devil May Cry 5 به بیش از 5 میلیون نسخه رسیدDevil May Cry 5 که سال 2019 توسط کپکام منتشر شد، به نقطه عطف جدیدی از نظر فروش دست یافت و بیش از 5 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شده است.

Devil May Cry همیشه یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای کپکام بوده است و هرچند به اندازه بازی‌هایی مانند Resident Evil یا Monster Hunter از این استودیو ژاپنی فروش نداشته است، اما اعداد و ارقام ارائه شده برای آن قابل توجه هستند. آخرین عنوان این سری یعنی Devil May Cry 5 پس از انتشار در سال 2019 با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی The Great Ace Attorney Chronicles – تحقق رویای وکالت در یک بازی ویدیوییمن اعتراض دارم آقای قاضی!

کپکام در توییتر از طریق صفحه رسمی Devil May ‌Cry اعلام کرد که پنجمین نسخه از این سری اکنون بیش از 5 میلیون بار در سراسر جهان فروخته شده است. این بازی اکشن اولین بار در سال 2019 برای کنسول‌های نسل قبلی و پی‌سی منتشر شده بود و در نوامبر سال 2020 نسخه جدیدی از آن با نام Devil May ‌Cry 5: Special Edition برای کنسول‌های نسل جدید منتشر شد. با این وجود، مشخص نیست ارقام فروش ارائه شده شامل هر دو نسخه می‌شود یا فقط نسخه اصلی.

Devil May Cry 5 هم اکنون برای پی‌سی، پلی استیشن 5 و 4، ایکس باکس وان و سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد. هیداکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) کارگردان آن چند سال پیش گفته بود که در حال کار روی یک بازی جدید است، اما هنوز فاصله زیادی تا آماده شدن و انتشار دارد.

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب