شایعه The Elder Scrolls 6 در سال 2025 یا 2026 عرضه میشودطبق اطلاعات فاش شده جدید، The Elder Scrolls 6 اکنون در مراحل اولیه توسعه کامل قرار دارد و برخی از جزئیات گیم‌پلی نیز مشخص شده است.

بتسدا اولین بار در سال 2018 بازی The Elder Scrolls 6 را معرفی کرد، اما حتی در آن زمان، کاملا مشخص بود که این بازی تا انتشار فاصله زیادی دارد. در حال حاضر نیز استودیو Bethesda Game کاملا روی Starfield متمرکز شده، به این معنی که تا انتشار The Elder Scrolls 6 حداقل چندین سال دیگر باقی مانده است. با این حال، اکنون با شایعات جدید منتشر شده با خبر شدیم که در چه بازه‌ای منتظر بازی باشیم.

مطلب پیشنهادی:خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021یکی از بهترین کنفرانس‌های تاریخ

SKULLZI، از افشاگرهای نفوذی بتسدا اخیرا در اکانت توییتر خود جزئیات جدیدی را در مورد The Elder Scrolls 6 منتشر کرده که از یک منبع معتبر شنیده است و ظاهرا نقش آفرینی جهان باز اکنون وارد توسعه کامل شده است. اگرچه هنوز در مراحل ابتدایی توسعه است که تعجب آور نیست. در ژانویه 2021، کارگردان تاد هاوارد گفت که بازی هنوز در «فاز طراحی» قرار دارد، در حالی که اوایل سال میلادی 2022 نیز گزارش شد که هنوز در مرحله پیش‌تولید قرار دارد.

با این حال بر اساس اطلاعات جدید، The Elder Scrolls 6 ممکن است در سال 2025 یا 2026 عرضه شود. البته برنامه‌های انتشار در صنعت بازی همیشه ممکن است تغییر پیدا کنند، مخصوصا زمانی که خیلی دور در آینده باشند.

در ادامه SKULLZI اشاره کرد که The Elder Scrolls 6 در منطقه Hammerfell جریان دارد. جالب اینجاست که از اوایل سال 2018 شایعه شده بود که Hammerfell لوکیشن بازی است. سایر جزئیات احتمالی لو رفته به این موضوع اشاره می‌کنند که بازی دارای یک سیستم سیاسی است که خیانت‌ها، ازدواج‌ها و جناح‌ها در بازی اهمیت زیادی خواهند داشت و همچنین هیچ اژدهایی در بازی وجود نخواهد داشت.

جالب اینجاست که SKULLZI همچنین اشاره می‌کند که ریمسترهای بازی‌های الدر اسکرولز و فال‌اوت در استودیو inXile Entertainment (سازنده سری Wasteland که در حال حاضر روی یک عنوان نقش آفرینی اول شخص جدید کار می‌کنند) در دست ساخت هستند. از طرف دیگر یک عنوان MMORPG نیز بر اساس The Mandalorian در ZeniMax Online در دست ساخت است که مشخص بود روی یک بازی جدید AAA کار می‌کنند، یک بازی PvPvE جدید دیگر که «شاید شما را شگفت‌زده کند» در استودیوی Roundhouse در حال توسعه است و همچنین ساخت ریبوت Quake در بتسدا مورد بحث قرار گرفته است.

جالب اینجاست که نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران XboxEra (یکی دیگر از افراد شناخته شده با سابقه افشاگری‌های درست) در توییتر در تایید اطلاعات SKULLZI گفت که او تقریبا تمام این موارد The Elder Scrolls 6 و ساخت ریمسترها را شنیده است و تنها قضیه نبود اژدهاها در قسمت ششم را نشنیده است.

ناگفته نماند که با این وجود تمام اطلاعات و جزئیات ذکر شده تا زمانی که توسط استودیو بتسدا به صورت رسمی تایید نشوند، باید به عنوان شایعات احتمالی در نظر گرفت و انتظارات خود را زیاد بالا نبرد. این احتمال وجود دارد که بسیاری از این جزئیات در صورت درست بودن، تا مدت‌های طولانی تایید نشوند، به خصوص که هنوز سال‌ها با انتشار بازی فاصله داریم.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی The Ascent- شروران Veles تشنه به خونت هستندبکش تا زنده بمانی!

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب