سونی خودش دمو بازیهای پلی استیشن پلاس را آماده میکندروز پیش از این برای شما گفتیم سونی قصد دارد برای تمامی بازی‌های گران‌تر از 34 دلار، یک دمو 2 ساعته به اشتراک پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس اضافه کند.

در ابتدا به نظر می‌رسد ساخت این دموها برعهده استودیوهای بازی‌سازی قرار داشته باشد، اما این موضوع صحت ندارد. سونی قصد ندارد کار استودیوها را سخت‌تر کند و توسعه دهندگان این کار را انجام نمی‌دهند. ایتن گچ (Ethan Gach) از سایت کوتاکو اعلام کرده است که تیم پشت پلی استور این دموهای دو ساعته را خواهد ساخت.

مطلب پیشنهادی: سینما: نقد و بررسی فیلم Spiderman No Way Home بدون اسپویل!

این دموها قرار است به مدت 12 ماه در دسترس مشترکین پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس قرار گیرند. البته این دموها همیشه همزمان با انتشار بازی در دسترس قرار نخواهند گرفت و انجام این کار ممکن است تا سه ماه طول بکشد. همچنین باید اشاره کنیم که نسخه‌های آزمایشی این سرویس با دمو و بتایی که خود استودیو منتشر می‌کند تفاوت دارند.

سونی ماه گذشته از سرویس جدید پلی استیشن پلاس رونمایی کرد که شامل سه رده مختلف می‌شود. اشتراک اولیه و استاندارد PS Plus حدود 60 دلار (سالانه) قیمت دارد و شامل بازی‌های رایگان ماهانه، ذخیره‌سازی در فضای ابری و تخفیف‌های متنوع می‌شود. PS Plus Extra ماهانه 15 دلار و سالانه 100 دلار خواهد بود و حدود 400 بازی (ترکیبی از عناوین انحصاری و تردپارتی) در اختیار شما قرار می‌دهد

دیگر سطح این سرویس PS Plus Premium نامیده می‌شود و گران‌ترین آن‌ها خواهد بود. در این سطح بازیکنان به بیش از 700 بازی جدید و کلاسیک دسترسی خواهند داشت. برای دسترسی به نسخه پریمیوم شما باید ماهانه 18 دلار و یا سالانه 120 دلار بپردازید. بسیاری از بازی‌های پریمیوم شامل عناوین قدیمی‌تر سونی از کنسول‌های پلی‌ استیشن 1، 2 و 3 و حتی PSP می‌شود. بازی‌های پلی‌ استیشن 3 به صورت ابری و بقیه عناوین قابل دانلود خواهند بود.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Unchartedاز معنای اسم بازی تا خراب شدن پلی استیشن 3

ویجی لاگ: در مورد ویچر 4 چی میدونیم

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب