ترفندهای طلایی برای درک بهتر همسردرک همسردرک همسر

بهترین روشها برای درک همسر

درک همسر یکی از مهم ترین مسائل در زندگی زناشویی است که به آرامش و حل بسیاری از مشکلات در زندگی کمک میکند . اگر به دنبال زندگی آرام و موفقی هستید بهتر است قبل از هرچیز با شیوه های درک همسرتان آشنا شوید.

مردها همیشه دنبال راهکاری هستند تا همسرشان را درک کنند. کاری که به نظرشان خیلی سخت می آید و حتی نشدنی است. اما فهمیدن آنچه خانم ها می خواهند به این سختی نیست البته اگر حواستان به بعضی مسائل باشد. زنان دوست دارند در رابطه شان احساس اطمینان خاطر داشته باشند .

چند راهکار ساده برای درک کردن همسر

پس از هر بارپیش آمدن فاصله، به محض آن که می توانید با شریک زندگی یا نامزدتان تماس برقرار کنید یا به دیدار او بروید. اگر همسر یا نامزدتان ناراحت است اول از او با مهربانی سوال کنید. ممکن است کمی طول بکشد تا راضی به حرف زدن شود اما کمی تلاش کنید و بگویید اگر تمایل به صحبت کردن دارد گوش می کنید ‎ . ‏ اگر همسرتان از داشتن رابطه جنسی خودداری کرد، از او دلیل آن را بپرسید .

 درک همسر درک همسر

برای درک همسر کافی است با ترفندهای آن آشنا شوید

شاید دلیل این رد کردن، مشغله ذهنی و یا مشکلات عمیق دیگری باشد ‎ . اگر همسرتان شاغل است سعی کنید بخشی از کارهای خانه را برعهده بگیرید به این شکل باری از دوشش برمی دارید و رابطه شادتری هم دارید. در گفت و گوهایتان به خوبی به حرف هایش گوش کنید چون با صحبت کردن امکان رسیدن بیشتر یکدیگر را درک می کنید.

‏ راهکارهایی دیگر برای درک کردن شوهر

در این مقاله راهکارهایی برای درک بهتر خانم ها از روحیات شوهرشان ارائه می شود .

۱. وقتی از همسرتان می خواهید که کاری را انجام دهد، بهتر است بگویید:«می شود این کار را انجام بدهی؟» نه این که «می توانی این کار را انجام بدهی؟ » بیشتر زنان در این مواقع از کلمه «می توانی» استفاده می کنند. چرا که به نظر می رسد مؤدبانه تر باشد. ولی در این صورت شما از همسرتان درباره توانایی های او سؤال می کنید تا این که به او بگویید کاری را انجام دهد . مردان ترجیح می دهند که درخواست شما مستقیم باشد نه این که با ایما و اشاره، مطلبی به آنها فهمانده شود .

۲. رک و مستقیم با آنها صحبت کنید:سعی کنید که دقیقاً آنچه را که مد نظر دارید به شوهرتان بگویید و تنها به سرنخ ها و نشانه ها نپردازید. فراموش نکنید آنها مثل شما حس ششم قوی ندارند !

 درک همسر درک همسر

درک همسر آنقدرها هم که فکر میکنید دشوار نیست

۳. این را درک کنید زنان بیشتر از مردان به گوش دادن بها می دهند:برای این که گوش دادن به صحبت های طرف مقابل در حکم راهی برای بیان کردن عشق و علاقه و حتی منعکس کننده یک ارتباط است. ولی برای یک مرد هرگز این طور نیست .

۴. وقتی که به صحبت شما گوش می دهد از او تشکر کنید:مردان به این نوع تأیید از جانب شما احتیاج دارند، خصوصاً اگر در حیطه روابط نیز باشد. چون اغلب گمان می کنند قادر به درک نیازها و خواسته های همسرشان نیستند و تشکر شما، این ابر سیاه را از افکار آنها پاک می کند ! مردان ترجیح می دهند که درخواست شما مستقیم باشد نه این که با ایما و اشاره، مطلبی به آنها فهمانده شود !

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب