مراحل ساخت بازی Sniper Elite 5 به پایان رسیدطبق تایید استودیو Rebellion، بازی Sniper Elite 5 که سه ماه پیش به صورت رسمی معرفی شد، اکنون گلد شده و مراحل ساخت آن به پایان رسیده و برای عرضه در تاریخ 26 می (5 خرداد 1401) کاملا آماده است. این بازی یک روند بسیار سریع را طی کرد، چراکه ماه دسامبر خبر ساخت آن شنیده شد و اکنون با گذشت 3 ماه تولید آن به پایان رسیده است.

مطلب پیشنهادی:در مورد اسپایدرمن 2 چی میدونیم و چرا باید منتظر فیلم جدید ماریو باشیم؟ بازی‌های رایگان

ظاهرا مدتی است که بازی Sniper Elite 5 در دست ساخت بوده و Rebellion تصمیم گرفته قبل از سوار شدن به قطار بازاریابی، همه چیز را مخفی نگه دارد. این بازی شوتر، قرار است شامل بزرگ‌ترین و بهترین نقشه تاریخ این فرانچایز باشد. نقشه این نسخه با استفاده از فتوگرامتری طراحی شده و دارای نقاط نفوذ و استخراج متعدد بوده و همچنین استودیو Rebellion فیزیک و پیمایش تفنگ‌های بازی را نیز گسترش داده است.

بازی دارای حالت چند نفره‌ای با پشتیبانی از 16 نفر، کمپین کو‌آپ و حالت بقای مشارکتی 3 نفره است. داستان بازی در جنگ جهانی دوم جریان دارد و بازیکنان می‌توانند بار دیگر با شخصیت «کارل فیربرن» همراه شوند، تک‌تیراندازی که نقشه نازی‌ها با نام رمز عملیات کراکن را کشف می‌کند. آدولف هیتلر و ژنرال هایش امید زیادی به این توطئه بسته اند که امیدوارند جریان جنگ را به نفع نازی ها تغییر دهد.

بازی Sniper Elite 5 در تاریخ 26 می 2022 (5 خرداد 1401) برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پی‌سی منتشر خواهد شد. عرضه همزمان بازی روی سرویس گیم پس نیز به صورت رسمی تایید شده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچکمامور راز پوتین، این بار با ماموریت بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب