فیلم بعدی کارگردان پرافتخار The Revenant چه خواهد بودفیلم بعدی «الخاندرو گونسالس اینیاریتو» کارگردان مکزیکی فیلم‌هایی مانند The Revenant با نام Bardo (or False Chronicle of a Handful of Truths) در نتفلیکس پخش خواهد شد.

طبق خلاصه داستان رسمی ارائه شده، داستان این فیلم کمدی، درباره یک روزنامه‌نگار و مستندساز مشهور مکزیکی است که پس از بازگشت به خانه با برخی مشکلات هویتی مربوط به گذشته دست و پنجه نرم می‌کند. «دنیل خیمنس کاچو» بازیگر مکزیکی مشهور که به دلیل ایفای نقش در فیلم‌های Cronos از «گیرمو دل تورو» و We Are What We Are دنباله آن شناخته می‌شود، نقش اصلی آن را بازی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:7 انیمه به سبک سریال Squid Game که باید تماشا کنیدتجربه‌هایی شبیه به بازی مرکب در دنیای انیمه

همچنین این فیلم پیش از نتفلیکس، در سینماها اکران خواهد شد، اما پس از پخش در سینماها، حقوق انحصاری آن در اختیار سرویس استریم محبوب قرار خواهد گرفت. ایناریتو علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه آن را به همراه «نیکلاس گیاکوبونه» همکار خود در فیلم‌های The Revenant و Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) و Biutiful می‌نویسند.

ایناریتو تاکنون با فیلم‌های Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) و The Revenant پنج جایزه اسکار برنده شده است که شامل جایزه‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اورجینال می‌شود. او همچنین سومین کارگردانی که دو سال متوالی (2015 و 2016) موفق به دریافت جایزه اسکار می‌شود. از جمله آثار دیگر او می‌توان به Amores perros و Babel اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی:بررسی سریال انیمیشنی The Cuphead Show – ادای احترام به نوستالژینگاهی به اقتباس جدید نتفلیکس

تاریخ انتشار فیلم Bardo (or False Chronicle of a Handful of Truths) هنوز اعلام نشده است.

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب