زمان برگزاری رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا مشخص شدایکس باکس و بتسدا به صورت رسمی اعلام کردند که در تاریخ 12 ژوئن (22 خرداد) و ساعت 21:30 دقیقه (به وقت تهران) شوکیس مشترک خود را برگزار خواهند کرد.

در این شوکیس شاهد بازی‌های آینده‌ای خواهیم بود که در دسترس ایکس باکس و پی‌سی و همچنین سرویس ایکس باکس گیم پس می‌شوند. در حال حاضر، موردانتظارترین بازی ایکس باکس که تاریخ انتشار آن نیز مشخص شده، Starfield است که در تاریخ 11 نوامبر‌ (20 آبان) منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود در این رویداد شاهد اولین ویدیو گیم پلی بازی باشیم. بازی Redfall از استودیو آرکین هم قرار است در سال 2022 منتشر شود، بنابراین ممکن است تاریخ انتشار دقیق آن نیز در این شوکیس اعلام شود.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Grid Legendsبا گیم‌پلی معیوب و قدیمی، در نسل نهم بتازید

هرچند بتسدا در سال 2018 بازی The Elder Scrolls VI را معرفی کرده بود، اما احتمالا زمان بیشتری طول خواهد کشید تا اخبار جدیدی درباره آن منتشر شود. با توجه به اینکه بازی پیش از خرید بتسدا توسط مایکروسافت معرفی شده بود، احتمال می‌رود که در این رویداد اشارات کوچکی به آن، مانند تاییدیه انتشار روی ایکس باکس و پی‌سی را شاهد باشیم.

MachineGames هم قبلا اعلام کرده بود که در حال کار روی بازی جدید سری Indiana Jones است و می‌توان گفت که اخبار جدیدی از آن در این شوکیس اعلام شود.

اطلاعیه احتمالی دیگر این شوکیس، می‌تواند به حضور Deathloop در ایکس باکس گیم پس در اواخر سال جاری اشاره داشته باشد، زیرا دوره اعلام شده برای انحصاری بازی در پلی استیشن 5 در آن زمان به اتمام خواهد رسید. در همین حال، ممکن است شاهد معرفی بازی‌های جدیدی از سوی بتسدا هم باشیم.


مطلب پیشنهادی:پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟بریم واسه PS5 و Xbox جدید؟

در مورد دیگر استودیوهای ایکس باکس، Ninja Theory در حال کار روی Senua’s Saga: Hellblade 2 و Undead Labs روی State of Decay 3 کار می‌کند. ریبوت A Perfect Dark توسط The Initiative در حال توسعه است و ریبوت Fable توسط Playground Games ساخته می‌شود که البته زمان انتشار آن‌ها احتمالا بسیار دیرتر خواهد بود. استودیو آبسیدین هم در حال کار روی بازی Aowed است.

در شوکیس سال گذشته ایکس باکس و بتسدا شاهد نمایش‌هایی از بازی‌های The Outer Worlds 2 و Forza Horizon 5 بودیم.

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب