بازی Ghost Recon Breakpoint محتوایی دریافت نخواهد کردیوبیسافت اعلام کرد که به پشتیبانی از بازی Ghost Recon Breakpoint پایان خواهد داد و به‌روزرسانی و محتوا جدیدی به آن اضافه نخواهد شد.

این بازی شوتر ساخته شده توسط یوبیسافت پاریس در اکتبر سال 2019 منتشر شد و به طور گسترده توسط منتقدان مورد بررسی قرار گرفت و تاکنون به‌روزرسانی‌هایی برای بهبود کیفیت آن منتشر شده است. حالا یوبیسافت در پیامی توسط حساب توییتر بازی Ghost Recon Breakpoint اعلام کرد که هیچ به‌روزرسانی محتوا دیگری برای آن منتشر نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Riders Republicزیر آسمان ورزش

در این پیام آمده است:

در چهار ماه گذشته، آخرین محتوا ما برای بازی منتشر شده که شامل حالت کاملا جدید Operation Motherland، هزاران آیتم جدید از جمله لباس‌های نمادین بیستمین سالگرد و آیتم‌های Quartz می‌شود.

ما همچنان سرورهای دو بازی Ghost Recon Wildlands و Ghost Recon Breakpoint را در دسترس قرار خواهیم داد و واقعا امیدوار هستم که شما همچنان از بازی لذت ببرید.

از طرف تمام تیم Ghost Recon دوباره از شما برای حمایت مداوم و علاقه‌ای که به این فرنچایز دارید تشکر می‌کنیم. بازخوردی که شما برای Ghost Recon Breakpoint ارائه کرده‌اید بسیار مفید بوده و به شکل‌دهی آینده آن کمک کرده است.


مطلب پیشنهادی:بسته الحاقی جوزف سید برای Far Cry 6 هفته آینده منتشر می‌شودتجربه‌ ذهن پرآشوب جوزف سید

در اکتبر گذشته، یوبیسافت تست Ghost Recon Frontline را به تعویق انداخت، زیرا طرفداران به این بازی بتل رویال واکنش منفی نشان داده بودند. همچنین اخیرا اعلام شده بود که این استودیو در حال ساخت یک بازی بتل رویال جدید است.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب