یوبیسافت یک بازی بتل رویال شوتر سوم شخص میسازدیوبیسافت ظاهرا در حال ساخت یک بازی شوتر سوم شخص جدید در سبک بتل رویال با عنوان آزمایشی Pathfinder است.

این گزارش توسط «تام هندرسون» از طریق Exputer منتشر شده که او ادعا می‌کند تصاویر ویدیوهایی از بازی را دیده است. طبق توضیحات او، ظاهرا بازی شبیه به Hyper Scape عوان رایگان فعلی این استودیو در سبک بتل رویال خواهد بود اما بیشتر حالت و طراحی کارتونی به خود گرفته است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Far Cry 6 – همون همیشگیقانون شماره 1: به فرمول برنده دست نزن

گفته می‌شود که Pathfinder یک بازی PvPvE در سبک بتل رویال خواهد بود و بازیکنان در آن باید هم با هوش مصنوعی و هم با سایر بازیکنان مبارزه کنند و در مرکز نقشه با یک دشمن باس‌مانند مواجه خواهند شد. همچنین برای رسیدن به باس مرکزی، بازیکنان باید از چندین دروازه و دیوار عبور کنند که نوع آن‌ها بر اساس هر مسابقه تغییر می‌کند.

هندرسون همچنین از بازی به عنوان یک «شوتر با قهرمان» یاد می‌کند که با این وجود شخصیت‌های مختلفی درون آن وجود خواهند داشت و بازیکنان می‌توانند گزینه مورد نظر خود با توانایی‌های منحصر به فرد را انتخاب کنند. فضای اجتماعی بازی نیز چیزی شبیه به Destiny خواهد بود که بازیکنان می‌توانند در آن خرید کنند، سلاح‌ها را آزمایش کنند، به سایر رویدادها بپیوندند و با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:بازی Far Cry 6 چگونه الهام‌گیری از کوبا را اشتباه متوجه می‌شود؟یارا هیچ شباهتی به کوبا ندارد!

همچنین Pathfinder توسط یوبی‌سافت مونترال ساخته می‌شود که سال 2020 بازی بتل رویال Hyper Scape را منتشر کرده بود. هرچند پشتیبانی از این بازی در تاریخ 28 آوریل (8 اردیبهشت) به پایان خواهد رسید.

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب