بازیگر مستر چیف در سریال Halo از واکنش منفی برخی هواداران دلسرد نمیشودپابلو شرایبر، مرد پشت کلاه مستر چیف در سریال Halo، به عنوان بازیگر اصلی روزهای خوبی را سپری می‌کند و به این آسانی‌ها از دست طرفداران دو آتیشه ناراحت نمی‌شود.

اکنون که دو قسمت از سریال مورد انتظار Halo پخش شده به همین سرعت طرفداران زیادی پیدا کرده که تا حدی توسط دسترسی‌های آزمایشی رایگان Paramount برای مشترکین سرویس گیم پس آلتیمیت نیز تقویت شده بود. شرایبر در پستی اینستاگرامی روز شنبه اعلام کرد که Halo «دومین سرگرمی پرطرفدار در ایالات متحده» در هفته گذشته بود.

مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانیدگل سرسبد بخش چندنفره هیلو!

این یک شروع بسیار خوب برای یک سریال ساخته شده بر اساس یک بازی ویدیویی به حساب می‌آید، با وجود اینکه استقبال منتقدین از سریال Halo آنچنان خیره کننده نبود. در بررسی قسمت اول، پی‌سی گیمر آن را یک «اقتباس کاملاً ضعیف» خطاب کرد در حالی که منتقد Variety کمی امیدوارتر بود و گفت این سریال «کار تحسین‌برانگیزی» در راه‌اندازی دنیای خود انجام داده است.

امتیاز سریال در راتن تومیتوز در حال حاضر 70٪ است در حالی که نظرات کاربران این وبسایت تنها 59٪ است. شرایبر در پست جدید خود در اینستاگرام که از طرفدارانش تشکر کرده، متنفران Halo را نیز مورد خطاب قرار داده است. او گفت:

برای تمام «هوادارانی» که علیه تیم میزبان [تیم ساخت] جبهه گرفتند، کسانی که پیش از دیدن سریال از آن متنفر بودند و با کاری که ما انجام می‌دادیم مخالف بودند، باید بگویم که به نظر شما احترام می‌گذارم و شما را نیز دوست دارم.

من هر روز تلاش خواهم کرد تا این سریال را به بهترین نسخه اقتباسی تبدیل کنم، تا توجه و احترام را به دنیای سری Halo که دوست داریم، جلب کنم.

View this post on Instagram

A post shared by Pablo Schreiber (@officialpabloschreiber)

همانطور که شرایبر گفت، بزرگ‌ترین شکاکان این سریال طرفداران قدیمی سری بازی‌های Halo هستند که انتظارات زیادی از این مجموعه دارند. در حالی که سکانس ابتدایی اپیزود اول از همان ابتدا برای جلب طرفداران با مبارزه Spartan vs Covenant و جلوه‌های صوتی شیلدهای Halo 1 شروع می‌شود، به سرعت اقتباس مخصوص به خود را با دنیای هیلو و مستر چیف آغاز می‌کند. در پایان قسمت اول نیز شرایبر کلاه را از سر برمی‌دارد.

وقتی صحبت از یک سری بازی 20 ساله می‌شود که یک نسل از گیمرها با آن بزرگ شدند، شور و شوق طرفداران به وضوح بالا می‌رود و این گونه انتظارات برای بی‌نقص و بی‌نظیر بودن اقتباس تلویزیونی بالا می‌رود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Halo Infinite – چطور در مود Slayer برنده شویم؟چگونه کمی بیشتر زنده بمانیم؟

Top 10: خفن‌ترین بازی‌هایی که تا ابد میتونید بازی کنید

تماشا از کانال یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب