بهترین و زیباترین هتل ها برای تور های کیشتور کیشتور کیش

تور کیش ، بی نظیر و فوق العاده ترین هتل ها در کیش

 جالب است بدانید که نام قدیمی جزیره کیش قیس نام داشت. در این نوشته می خواهیم ۵ هتل پنج ستاره برتر جزیره کیش را به شما معرفی کنیم. بی شک این اطلاعات برای شما که قصد سفر با تور کیش را دارید بسیار مفید خواهد بود.

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک ۵ ستاره دارای ساحل اختصاصی بسیار زیبایی است. این هتل اولین هتل از مجموعه مارینا است که آن را در ایران تاسیس کرده اند. کیفیت خدمات رسانی و سرویس دهی  هتل های کیش در حد بسیار عالی است و مسافران را مجاب می کند انتخاب اولشان در جزیره کیش همین هتل مارینا پارک باشد. این هتل دارای امکاناتی مدرن و دکوراسیونی بسیار لوکس و زیبا است. معماری پیشرفته و زیبای این هتل توریست ها را از سراسر جهان به خود جذب کرده است.هر آن چه که میهمانان برای اقامتی خوش و به یاد ماندنی احتیاج دارند در این هتل به سادگی یافت می شود. قدم زدن در امتداد ساحل خصوصی مارینا پارک حس سرزندگی و تولدی دوباره را در انسان زنده می کند. 

هتل های کیشهتل های کیش

هتل ترنج کیش

همه ما با هتل ترنج ۵ ستاره کیش آشنا هستیم یا حداقل یک بار هم که شده اسم این هتل زیبا و مجلل که سوئیت ها و اتاق هایش بر روی آب بنا شده به گوشمان خورده است. نمونه هتل ترنج را در فیلم ها و برنامه های تلوزیونی دیده اید یا شاید هم به سواحل پوکت تایلند سفر کرده اید و از نزدیک شاهد نمونه ای از این بناها بوده اید. هتل ترنج با سطح بسیار بالایی که در ارائه خدمات و رسیدگی به میهمانان دارد به یکی از محبوب ترین و معروف ترین هتل ها در میان مسافران ایرانی و خارجی و گردشگران تور کیش تبدیل شده است. یکی از ویژگی های اتاق های بنا شده روی آب در این هتل قسمت شیشه ای کف اتاق یا سوئیت است که از طریق آن میهمانان می توانند موج ها و رقص مرجان ها و لاک پشت های غول پیکر را از نزدیک تماشا کنند.

هتل های کیشهتل های کیش

هتل شایگان کیش

هتل شایگان یکی از بهترین و پر مسافرترین هتل های جزیره کیش است. موقعیت بسیار عالی این هتل در جزیره کیش دسترسی به تمامی نقاط این جزیره را برای میهمانان و مسافران آسان می کند. کیفیت خدمات این هتل بسیار بالا است. هتل شایگان یکی از مجهز ترین هتل ها در سطح جزیره کیش است. امکانات رفاهی کامل این هتل را به یکی از هتل های درجه یک جزیره کیش تبدیل کرده است. 

هتل کیشهتل کیش

هتل پارمیس کیش

هتل پارمیس با معماری فوق العاده زیبا و منحصر به فرد و  کیفیت بالا در ارائه خدمات توانسته است به یکی از برترین هتل های جزیره کیش تبدیل شود. این هتل از موقعیت مکانی بسیار خوبی در جزیره کیش برخوردار است. دسترسی این هتل به مراکز خرید و مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی یکی از محاسن این هتل به حساب می آید. هتل بین المللی پارمیس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اتاق های لوکس، با امکانات کامل رفاهی و فضای بزرگ و دلباز این هتل را از دیگر هتل ها متمایز ساخته است.  

بهترین هتل کیشبهترین هتل کیش

هتل شایان کیش

هتل ۵ ستاره شایان واقع در مرکز جزیره کیش یکی از قدیمی ترین هتل های این جزیره است. این هتل از سطح بالایی در ارائه خدمات برخوردار است. تمامی مراکز خرید، فرهنگی، ورزشی و تفریحی به راحتی قابل دسترس میهمانان است. موقعیت خوب این هتل در جزیره کیش این هتل را از دیگر هتل های جزیره متمایز می کند. هتل شایان زیرمجموعه هتل های پارس است. اتاق های این هتل انواع مختلفی با چشم اندازهای متفاوت و مناظر زیبا از باغ ها و دریا دارد. هر چیزی که از یک هتل ۵ ستاره در ذهنتان دارید هتل شایگان در عمل دارد. 

جزیره کیشجزیره کیش

سخن آخر

جزیره زیبای کیش طیف وسیعی از هتل های پنج، چهار، سه و دو ستاره را برای میهمانان و گردشگران ارائه می دهد و تمامی این هتل ها دارای خدمات و سرویس دهی عالی هستند. این پنج هتلی که در این پست به شما معرفی کردیم، چند نمونه از پرطرفدارترین هتل های جزیره زیبای کیش هستند که تورهای مسافرتی زیادی به مقصد آن ها برنامه ریزی می شوند. شما هم می توانید با توجه به بودجه ای که برای سفر خود در نظر گرفته اید، طیف هتل های جزیره کیش را بشناسید و یکی را برای اقامت خود در این جزیره انتخاب کنید. برای انتخاب بهتر و دقیقتر می توانید به وب سایت جامع گردشگری لست تورز مراجعه نماید و تور کیش خود را از بهترین آژانسهای تهران دریافت نمائید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب