جزئیاتی از بازی Skull Bones مشخص شدویدیویی از گیم‌پلی بازی Skull and Bones از یوبیسافت به طور غیررسمی توسط بازیکنان منتشر شده که جزئیاتی درباره این بازی دزدان دریایی چند نفره ارائه می‌کند.

تقریبا یک سال پیش، گفته شده بود که توسعه بازی Skull and Bones با تیم جدیدی از سر گرفته شده است و اواخر سال گذشته، در خبر دلگرم‌کننده‌ای گفته شده بود که توسعه بازی به خوبی پیش می‌رود. یویبسافت همچنین ماه گذشته برخی بازیکنان را برای آزمایش نسخه اولیه بازی دعوت کرد و یکی از کاربران ردیت با نام WESAM_L این ویدیو را به اشتراک گذاشته است.

همانطور که در ویدیو شاهد بودیم، در بازی Skull and Bones نیز بازیکنان در یک مرکز فعالیت حضور دارند و می‌توانند در این مکان علاوه بر ساخت وسایل، از مغازه‌ها بازدید کنند یا ماموریت‌های جدیدی را انجام دهند. چیزی شبیه به برج در بازی Destiny 2. این مرکز که Sainte-Anne نام دارد، مرکز فعالیت دزدان دریایی است، بنابراین بازیکنان در آن می‌توانند با دیگران معاشرت کنند و تیم‌های خود را (تا سه بازیکن) تشکیل دهند.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: چهار قابلیت مهم ویندوز 11 برای گیمرهاسیستم عاملی بهتر برای بازی کردن

نبردهای دریایی که در ویدیو دیده می‌شوند نیز کمی پیچیده‌تر از موارد موجود در بازی‌های Assassin’s Creed به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد بخش زیادی از بازی، صرف نبردهای دریایی شود، اما بازیکنان می‌توانند نبردها را به مدل‌های مختلفی از جمله حمله به قلعه‌ها و شهرک‌ها یا کشتی سایر بازیکنان و NPCها انجام دهند.
با این حالی، برخی نکات همچنان مبهم به نظر می‌رسند. به عنوان مثال کشف جزیره‌ها به نظر می‌رسد نسبت به چیزی که بازیکنان انتظار دارند، کمی متفاوت‌تر باشد و آزادی عمل کمتری در این زمینه وجود دارد. همچنین به جای اینکه بازیکنان بتوانند کشتی را در هر مکانی متوقف کنند، ظاهرا فقط برخی ایستگاه‌های خاص رو نقشه مشخص شده تا بازیکن با توقف در آن‌ها بتوانند از کشتی پیاده شوند.

Skull & Bones اولین بار پنج سال پیش و در سال 2017 معرفی شد، اما در سال‌های گذشته چندین و چند بار تاخیر خورد. با این وجود تا ژوئیه سال گذشته، گفته می‌شود که به مدت هشت سال در حال توسعه بوده است.

مطلب پیشنهادی:چگونه بازی‌های اکس‌باکس 360 را روی پی‌سی بازی کنیم؟دردسرهای مرور خاطرات!

بازی Skull and Bones هم‌اکنون برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی‌سی در دست ساخت قرار دارد. هرچند تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده، اما به نظر می‌رسد به آن نزدیک باشیم.

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب