مایکروسافت ایکس باکس سری اس با طرح Doctor Strange 2 را به طرفداران جایزه میدهدمایکروسافت با همکاری مارول، پیش از انتشار فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در تاریخ 6 می (16 اردیبهشت) نسخه‌ای از کنسول ایکس باکس با طرح این فیلم را به نمایش گذاشته و آن را به طرفداران خود در توییتر جایزه می‌دهد.

مایکروسافت روی بدنه این کنسول سری اس، از Gargantos یکی از دشمنان دکتر استرنج استفاده کرده و پنل بالایی دستگاه را به نحوی طراحی کرده که شبیه Sanctum Sanctorum محل اقامت و دفتر مرکزی دکتر استرنج است. این مجموعه همچنین شامل چهار کنترلر می‌شود که با الهام از شخصیت‌های مهم فیلم از جمله دکتر استرنج، وانگ، اسکارلت ویچ و آمریکا چاوز. روی هرکدام از کنترلرها طراحی‌های خاصی دیده می‌شود که شخصیت‌ها بر اساس آن‌ها کاملا قابل تشخیص هستند.

مطلب پیشنهادی:چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟از لپ‌تاپ به عنوان مانیتور پرتابل استفاده کنید

نکته قابل توجه اینکه، این مجموعه به عنوان جایزه به بازیکنان اهدا خواهد شد و برای شرکت در قرعه‌کشی آن کافیست، توییت رسمی صفحه ایکس باکس درباره همکاری به مارول را ریتویت کنید و البته صفحه ایکس باکس را دنبال کرده باشید.

پیش از این هم ایکس باکس دست به اقدام مشابهی زده بود و پیش از اکران فیلم Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings از نسخه‌ای با الهام از آن رونمایی کرده بود.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Grid Legendsبا گیم‌پلی معیوب و قدیمی، در نسل نهم بتازید

در جدیدترین تریلر فیلم Doctor Strange 2 که با نام Doctor Strange In The Multiverse Of Madness شناخته می‌شود، طرفداران شاهد انجمن مخفی ایلومیناتی (Illuminati) بودند. چیزی به زمان اکران آن باقی نمانده و دکتر استرنج 2 در تاریخ 16 اردیبهشت وارد سینماها خواهد شد.

متاورس چیه و چطور قراره دنیای گیم رو تغییر بده؟

تماشا از یوتیوب پلاس

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب