نتفلیکس خلاصه داستان فصل سوم سریال The Witcher را اعلام کردنتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرد که فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher آغاز شده و خلاصه داستان آن را منتشر کرد.

در خلاصه داستان رسمی فصل جدید سریال آمده است:

همانطور که پادشاهان، جادوگران و جانوران برای دستگیری سیری با یکدیگر رقابت می‌کنند، گرالت او را مخفی می‌کند و تصمیم دارد که از خانواده جدیدش در برابر کسانی که او را تهدید می‌کنند محافظت کند.

ینیفر که به آموزش جادو به سیری مشغول است، آن‌ها را به قلعه محافظت شده Aretuza هدایت می‌کند، جایی که امیدوار است تا اطلاعات بیشتری درباره قدرت‌های دست نخورده او کشف کند. در همین حال، آن‌ها متوجه می‌شوند که وارد یک نبرد سیاسی، جادوی سیاه و خیانت‌آمیز قرار گرفته‌اند.

آن‌ها باید مقابله کنند، همه چیز را به خطر بیندازند یا در خطر از دست دادن یکدیگر برای همیشه باشند.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Hellbound – محصول جدید نتفلیکس، خشن و بی‌رحم استسریالی درمورد باورها و اعتقادات

فصل دوم سریال The Witcher در دسامبر سال 2021 پخش شد و در آن شاهد تعداد بازیگر جدید بودیم که به لیست بازیگران اصلی فصل اول پیوستند.

از سویی دیگر، کمپانی سی دی پراجکت رد نیز چند هفته قبل اعلام کرد که بازی جدید The Witcher در دست ساخت است و از آن به عنوان حماسه جدیدی برای این فرنچایز یاد کرده بود. همچنین نکته قابل توجه دیگر اینکه بازی توسط آنریل انجین 5 ساخته خواهد شد و دیگری خبری از موتور REDengine که برای ساخت سایبرپانک 2077 استفاده شده نخواهد بود.

Top 10: خفن‌ترین بازی‌هایی که تا ابد میتونید بازی کنید

تماشا از کانال یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب