Star Wars Jedi Fallen Order 2 برای PS4 و Xbox One عرضه نمیشودبه تازگی ادعا شده که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 در سال 2023 تنها برای سیستم‌های نسل جدید منتشر خواهد شد و خبری از نسل قبل نخواهد بود.

جف گراب، گزارشگر VentureBeat این ادعا را در جریان برنامه Grubbsnax مطرح کرد. او گفت:

Star Wars Jedi 2 تنها برای نسل جدید منتشر خواهد شد، یعنی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و البته رایانه‌های شخصی. یکی از دلایلی که آن‌ها این کار را انجام ‌می‌دهند این است که بازی تا سال 2023 منتشر نمی‌شود. بدون شک این عنوان تا سال آینده میلادی منتشر نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی:مدرسه فیلم‌سازی: فیلم‌نامه‌نویسی را از استیون اسپیلبرگ و جرج لوکاس بیاموزیدحکایت دو پادشاه در یک اقلیم

به گفته گراب، تصمیم برای تمرکز صرف روی سیستم‌های نسل جدید مزایایی نیز دارد زیرا «آن‌ها دیگر لازم نیست نگران تلاش برای عبور از خطوط بین نسلی باشند».

زمانی که در سال 2023 هستید، جدا کردن خود از میلیون‌ها پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در جهان، کار را آسان‌تر می‌کند. شما چندین ماه فرصت خواهید داشت تا دستیابی به ایکس باکس سری ایکس را بسیار آسان کنید. احتمالا تا چند ماه آینده این کار انجام شود و کم کم خرید پلی استیشن 5 هم خیلی سخت نخواهد بود. در همین حین می‌توانید از موقعیت بهره ببرید و کاری را انجام دهید که احساس تازه بودن دارد.

الکترونیک آرتز در دی ماه سال گذشته به طور رسمی ساخت دنباله‌ای برای Star Wars Jedi: Fallen Order را به همراه دو پروژه جدید جنگ ستارگان در دست ساخت توسط استودیوی Respawn Entertainment اعلام کرد.

به گفته گراب، ریسپاون و EA پیش از این عرضه در سال 2022 را مورد هدف قرار داده بودند، اما اکنون این اتفاق نخواهد افتاد. گراب همچنین ادعا کرد که الکترونیک آرتز نام «Fallen Order» را برای دنباله حذف خواهد کرد و این بازی احتمالا در جشن جنگ ستارگان در ماه می نمایش داده خواهد شد (اگرچه قرار نیست پنل مخصوص به خود را داشته باشد).

همراه با Star Wars Jedi: Fallen Order 2، در دی ماه سال گذشته تایید شد که ریسپاون در حال کار روی یک بازی شوتر اول شخص جنگ ستارگان است که توسط اعضای سابق LucasArts و یکی از خالقان مدال افتخار، پیتر هرشمن، سرپرستی می‌شود.

هرشمن قبلا روی بازی‌های Star Wars Battlefront و The Force Unleashed کار کرده بود و اخیرا نیز عنوان واقعیت مجازی Medal of Honor: Above and Beyond را در سال 2020 کارگردانی کرده.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان
چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟

Top 10: رو مخی‌ترین بازی‌های دنیا!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب