توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در یاسوج


بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در یاسوجبازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در یاسوج

در رابطه با شبکه‌ای مرتبط با جریان نفاق بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در یاسوج انجام شد.این شبکه ضمن ارتباط با جریان نفاق ، قصد داشتند تجمعات صنفی مانند تجمعات فرهنگیان را منحرف و به اغتشاشات خیابانی پیوند بزنند.

توضیحات دادستان بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در یاسوج

سید علی ملک حسینی در جمع خبرنگاران به اقدامات اقتصادی دولت و حذف ارز ترجیحی، اشاره کردو اظهار داشت: بنا بر اطلاعات موثق شبکه دشمنان معاند و ضد انقلاب با تلاش حداکثری سعی در برجسته کردن تبعات اولیه و ناموفق جلوه دادن اقدامات دولت و تحریک مردم به اغتشاش و تجمعات خیابانی دارند.که با توجه به هوشیاری دستگاه‌های امنیتی، شبکه‌ای در استان شناسایی و دستگیر شدند.

افراد دستگیر شده از جامعه شریف فرهنگیان نبودند

او در ادامه گفت : افراد دستگیر شده از جامعه شریف فرهنگیان نبودند،این شبکه ضمن ارتباط با جریان نفاق ، قصد داشتند تجمعات صنفی مانند تجمعات فرهنگیان را منحرف و به اغتشاشات خیابانی پیوند بزنند.

در روزهای گذشته فراخوانی برای تجمع فرهنگیان در ساعت ۱۰ صبح (دیروز) در فضای مجازی باز نشر شده بود و تعدادی از معلمان تجمع مختصری در جلوی آموزش و پرورش داشتند که توسط نیروهای خدوم پلیس به ایشان اعلام شد این تجمع در شرایط کنونی ممنوع بوده و اکثریت این عزیزان محل را ترک کردند.

متاسفانه تعدادی نیز با تمرد نسبت به دستور دلسوزانه پلیس همچنان قصد تجمع غیر قانونی داشتند و با رعایت مقررات جرایم مشهود و اختیارات پلیس بازداشت شدند.

با طی تشریفات قانونی و اثبات بی‌گناهی آزاد خواهند شد

ملک حسینی درباره دستگیر شدگان گفت : در حال حاضر احد از معاونان دادستانی مرکز استان با حضور در محل بازداشتگاه و پیگیری های لازم و همچنین تحقیقات اولیه پلیس، اقدامات قانونی لازم را انجام داده و ضمن توجیه و ارشاد این افراد در خصوص سوءاستفاده ضد انقلاب از تجمعات صنفی با طی تشریفات قانونی و اثبات بی‌گناهی آزاد خواهند شد.

تمامی نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی هر یک به نوعی عضوی از جامعه فرهنگیان کشور هستند و تمام تلاش آنها به عنوان خادمان مردم صرفا جهت برقرای سلامت و امنیت پایدار بوده وضمن احترام به مقام شامخ معلم و فرهنگیان عزیز، با چشمان باز و هوشیاری کامل اجازه سوءاستفاده ضد انقلاب از اعتراضات صنفی و ایجاد اغتشاش توسط نوچه‌های فریب خورده و ذلیل آنها در داخل کشور را نخواهند داد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب