توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

دانلود Racing Limits 1.3.1 بازی ماشین سواری مجاز اندروید + مود


دانلود Racing Limits 1.3.1 بازی ماشین سواری مجاز اندروید + مود

Racing Limits یک بازی ماشین سواری چند نفره سبقت و مسابقه در ترافیک است که توسط استودیوی SBK Games عرضه شده است. این بازی استانداردهای موبایل بازی های مسابقه بی نهایت را تعریف می کند. Racing Limits بر اساس مسابقه و سبقت وسایل نقلیه در ترافیک شهر و بزرگراه دارای 5 حالت لذت بخش مسابقه شامل حالت حامل، حالت بی نهایت، حالت دارای زمان، حالت آزاد و حالت چند نفره می باشد. شما می توانید بین ترافیک یک طرفه و دو طرفه و بین سه وقت از روز، یعنی صبح، غروب و شب انتخاب کنید.

دانلود Racing Limits 1.3.1 بازی ماشین سواری مجاز اندروید + مود

Racing Limits v1.3.1 + Mod – دانلود بازی ماشین سواری مسابقه مجاز اندرویدنسخه معمولی اصلی + نسخه مود و هک شده (پول بی نهایت، ماشین ها و مسیرها آنلاک) + تریلر

Racing Limits یک بازی ماشین سواری چند نفره سبقت و مسابقه در ترافیک است که توسط استودیوی SBK Games عرضه شده است. این بازی استانداردهای موبایل بازی های مسابقه بی نهایت را تعریف می کند. Racing Limits بر اساس مسابقه و سبقت وسایل نقلیه در ترافیک شهر و بزرگراه دارای 5 حالت لذت بخش مسابقه شامل حالت حامل، حالت بی نهایت، حالت دارای زمان، حالت آزاد و حالت چند نفره می باشد. شما می توانید بین ترافیک یک طرفه و دو طرفه و بین سه وقت از روز، یعنی صبح، غروب و شب انتخاب کنید. در این بازی اندروید هیچ محدودیتی وجود ندارد، بلکه فقط مهارت های مسابقه ای شما است که می تواند محدودیت ایجاد کند. بنابراین به همان سرعتی که می توانید رانندگی کنید، سبقت های زیرکانه بگیرید و آنچه که نمی توانید در زندگی واقعی انجام دهید را انجام دهید.

-New vehicle added-Some of bugs fixed.

حجم فایل: 66.8 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.4 و بالاتر

???? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Racing Limits 1.3.1 بازی ماشین سواری مجاز اندروید + مود
androidgozar.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب