توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

قضیه وریا غفوری چیه | ماجرای وریا غفوری | جریان وریا غفوری چیست


قضیه وریا غفوری چیه | ماجرای وریا غفوری | جریان وریا غفوری چیست و وریا غفوری چرا ممنوع التصویر شد و علت و دلیل ممنوع التصویری وریا غفوری در ادامه مطلب.

حال دلیل این حذف چه می تواند باشد؟ وریا غفوری کاپیتان استقلال بعد از قهرمانی این تیم در لیگ برتر واکنش متفاوتی داشت. او دو روز قبل تر بعد از پیروزی استقلال مقابل فولاد و مسجل شدن قهرمانی تیمش یکبار دیگر به رخداد‌های اجتماعی، وضعیت معیشت مردم اشاره کرد و گفت: « هر زمانی که من درباره مسائل اجتماعی و مدنی صحبت می‌کنم، برای من فوتبال در اولولیت نیست. جایگاهی که قرار گرفته‌ام، باید از آن استفاده کنم. هواداران ما با هزاران بدبختی بلیت را تهیه می‌کنند و ما را تشویق می‌کنند، در نتیجه ما باید زبان آن‌ها باشیم.

زمانی‌که می‌بینم و فکر می‌کنم، همیشه بغض گلویم را می‌گیرد. واقعا ناراحت می‌شوم و کاری از دست آدم بر نمی‌آید. من نمی‌دانم مسئولین شرمنده نمی‌شوند که این موقعیت‌ها را می‌بینند؟ من می‌دانم که الان در اهواز خیلی درگیری‌ها و مشکلات وجود دارد و خیلی‌ها اعتراض کردند. ولی امیدوارم به بهترین شکل جمع شود و مردم ما بتوانند چیزی که لایق آن هستند؛ به آن شکل زندگی کنند. عمر ما کوتاه است و باید سعادتمند زندگی کنیم. این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.»

حرف‌های وریا شاید به مذاق برخی از مدیران صداوسیما خوش نیاید ولی غیر از واقعیت نیست و آنچه که او گفته است حرف دل بسیاری از مردم ایران است.

البته باید اشاره کرد اتفاقا برعکس خواسته مدیران تلویزیون و شبکه 3 هر وقت چنین برخوردی با بازیکن یا هنرمندی که محبوب مردم است انجام داده‌اند اتفاقا آن شخص بسیار محبوب تر شده است. چون مردم می دانند که این گونه سانسورها و این گونه حذف ها دلایل غیر فوتبالی دارد.

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب