توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

سازنده Little Nightmares به بازی خود اشاره کرد


استودیو سوئدی تارسیر (Tarsier Studios) که برای ساخت بازی Little Nightmares و دنباله آن یعنی Little Nightmares 2 شناخته می‌شود، اخیرا در صفحه توییتر خود به توسعه بازی جدیدی اشاره کرده است. شاید خیلی‌ها حدس بزنند که این عنوان جدید بازی Little Nightmares 3 خواهد بود، اما احتمال آن بسیار کم و ضعیف است.

نه‌تنها استودیو تارسیر قبلا گفته بود که از این سری فاصله می‌گیرد، بلکه فرانچایز آن اکنون متعلق به بندای نامکو (Bandai Namco) است. بازی سومی هم می‌تواند در آینده ساخته شود، اما بعید به نظر می‌رسد که Tarsier Studios توسعه آن را برعهده بگیرد. این استودیو با اشتراک‌گذاری یک تیزر بسیار کوتاه و چند ثانیه‌ای مشابه سبک هنری لیتل نایتمرز نشان می‌دهد که با یک بازی ترسناک و خاص روبرو خواهیم بود.

Little Nightmares در سال 2017 به عنوان یک بازی مستقل وارد بازار شد. ترکیبی از زیبایی‌های بصری و القا وحشت، به لطف سبک هنری منحصر به‌فرد و داستان خوب باعث شد تا تجربه آن برای هر گیمری واجب شود. بعد از آن به سال 2021 و عرضه قسمت دوم می‌رسیم که دنباله‌ی موفقی بود و نظر مثبت منتقدین و طرفداران را به خود جلب کرد. ظاهرا موفقیت هر دو بازی سبب شده تا شرکت بندای نامکو این سری را به یک برند تبدیل کند.

علاوه بر دو بازی اصلی، عنوان موبایلی Very Little Nightmares نیز به عنوان یک بازی ماجراجویی معمایی در دسترس قرار دارد که به خوبی عناصر ترسناک سری را در بستری کوچک‌تر و ساده‌تر به تصویر می‌کشد.

با همه این اوصاف باید منتظر ماند و دید که بازی بعدی استودیو تارسیر چیست و مخاطبان چطور از آن استقبال خواهند کرد.

ویجی‌لاگ پلاس: تایید ساخت دث استرندینگ 2 و بازی‌های پلی استیشن پلاس

تماشای ویدیو از یوتیوب پلاس

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب