توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

سریال Speed Racer توسط خالق لاست ساخته میشود


اپل سفارش ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس انیمیشن Speed Racer را ارائه کرده که توسط Bad Robot استودیو جی. جی. آبرامز (خالق لاست) و برادران وارنر ساخته می‌شود.

واچوفسکی‌ها سال 2008 فیلم Speed Racer را منتشر کرده بودند که البته چندان مورد استقبال قرار نگرفت و حالا طبق گزارش ددلاین، دومین اقتباس بزرگ از Speed Racer در دست ساخت است.

مطلب پیشنهادی:5 برتری انیمه‌ در برابر انیمیشن‌ که منطقی به نظر می‌رسدبه همراه بررسی 5 ضعف انیمه‌های ژاپنی در برابر انیمیشن‌های آمریکایی

طبق گزارش Deadline، پروژه اپل با اقتباس ساخته شده توسط واچوفسکی‌ها مرتبط نخواهد بود. همچنین نویسندگان این لایو اکشن هیرام مارتینز (Snowpiercer) و ران فیتزجرالد (Westworld) خواهند بود که کارنامه خوبی دارند. طبق این گزارش، اعضا نویسندگان سریال تکمیل شده و مارتینز به همراه فیتزجرالد همچنین به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی و شورانرهای سریال، گروه نویسندگی را نیز رهبری می‌کنند.

اگر با Speed ‌Racer آشنایی ندارید، این فرنچایز ژاپنی کار خود را از سال 1966 آغاز کرد. خالق اصلی آن تاتسو یوشیدا نام دارد و Speed ‌Racer یکی از اولین انیمه‌های موفق در غرب محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:ده استاد برتر در انیمه‌ها – از اونیزوکا تا جیرایااساتیدی دوست‌داشتنی

Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب