توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

Apex Legends Mobile در هفته اول عرضه 5 میلیون دلار درآمد داشت


به گفته شرکت ردیابی اطلاعات موبایل SensorTower، تنها هفت روز پس از عرضه Apex Legends Mobile (ایپکس لجندز موبایل) در 17 می، این بازی 4.8 میلیون دلار از طریق خریدهای درون برنامه‌ای توسط بازیکنان درآمد داشته است.

برای درک بهتر این موضوع باید گفت که بازی موبایل پابجی در اولین هفته خود پس از عرضه در سال 2018 تنها 600 هزار دلار درآمد داشت، در حالی که Call of Duty Mobile در هفته اول عرضه در سال 2019، حدود 14.8 میلیون دلار سود به‌دست آورد. هرچند هر دو بازی موبایلی مذکور از آن زمان تاکنون، میلیاردها دلار به‌دست آورده‌اند.

مطلب پیشنهادی:چطور بازی‌ها را روی گوشی اندرویدی بهتر اجرا کنیم؟کنسول کوچک من

نسخه کنسولی و کامپیوتر Apex Legends از زمان عرضه آن در اوایل سال 2019 تاکنون 2 میلیارد دلار درآمد داشته و بر اساس داده‌های این هفته SensorTower، این امکان وجود دارد که نسخه موبایلی شوتر محبوب در نهایت بتواند از نسخه اصلی پیشی بگیرد.

Apex Legends Mobile هفته گذشته در بیش از 60 کشور جهان بود و در 89 کشور جهان نیز در بین ده بازی برتر قرار گرفت، بنابراین حجم عظیمی از خریدهای درون بازی توسط بازیکنان خیلی تعجب‌آور نیست.

بیش از 15 میلیون بازیکن برای این بازی پیش‌ثبت‌نام کرده بودند و هر روز تعداد بیشتری به جمع بازیکنان می‌پیوندند. گرچه با توجه به اینکه در حال حاضر نسخه موبایلی جداگانه Call of Duty: Warzone در دست ساخت است، به احتمال زیاد Apex Legends Mobile یک نبرد دیگر برای جنگیدن خواهد داشت.

Apex Legends Mobile تلاش مشترک میان استودیو سازنده تایتان‌فال 2 و استودیوی Quantum & Lightspeed از شرکت تنسنت است، همان استودیویی که پیش از این بازی موبایلی پابجی را ساخته بود.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه از فصل هشتم Call of Duty Mobile می‌دانیماین قصه سر دراز دارد…

Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب