توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

تریلر فیلم ترسناک Abandoned منتشر شد


22 دقیقه پيش

تریلر فیلم ترسناک Abandoned منتشر شد

تریلر فیلم ترسناک Abandoned منتشر شد
تریلر
زهرا اکیما
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

کمپانی Vertical Entertainment اولین تریلر فیلم ترسناک تابستانی آینده خود به‌نام «رها‌شده» (Abandoned) را منتشر کرده است که در آن «اما رابرتز» در نقش یک مادر جدید در جستجوی فرار از شهر برای او و خانواده‌اش است. او و همسرش با بازی «جان گالاگر جونیور»، در حال گشت و گذار در یک خانه روستایی به همراه مشاور ملکی شادشان، سیندی، با بازی «کیت آرینگتون»، هنگامی که شخصیت رابرتز، سارا، از اجتناب ناپذیر می‌پرسد: “چرا کسی آن را نخریده است؟”

شخصیت گالاگر، الکس، تمایل این زوج را برای داشتن یک زندگی آرام‌تر، دور از شهر توضیح می‌دهد، در حالی که دوربین از مسیری از درختان به خانه‌ای سفید بزرگ در روستایی می‌پیماید. رابرتز در حالی که مشغول گشت و گذار در اتاق ها هستند، با نوزاد خردسال خود مشغول است، اما می‌پرسد که چرا خانه تا زمانی که مسکن در قفل است، در لیست بوده است. وقتی فاش می‌شود که قبل از فروش خانه، یک «حادثه» -یک خودکشی و قتل مضاعف- رخ داده است، موسیقی وهم‌انگیز از بین می‌رود.

فیلم «رها‌شده» توسط «اسپنسر اسکوایر» کارگردانی شده و «اریک پترسون» و «جسیکا اسکات» وظیفه نویسندگی آن را بر عهده داشتند. این فیلم در تاریخ 17 ژوئن (27 خرداد) اکران خواهد شد.


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

اولین تریلر فیلم اکشن The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز منتشر شد

دومین تریلر فیلم Thor: Love & Thunder منتشر شد

اولین تریلر فیلم جنایی The Forgiven با بازی جسیکا چستین و رالف فاینز منتشر شد

تریلر فیلم Cha Cha Real Smooth با بازی داکوتا جانسون منتشر شد

رونمایی از اولین تریلر فیلم Avatar: The Way of Water

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب